Barbara Kurdej-Szatan jest załamana swoim wyglądem po porodzie!

Barbara Kurdej Szatan otworzyła się na temat swojej formy psychicznej i fizycznej po porodzie. Aktorka narzeka na to jak wygląda i jak się czuje. Czy jest naprawdę aż tak źle?

Powrót do formy

Barbara Kurdej-Szatan chętnie mówi o swoim życiu prywatnym w mediach społecznościowych. Wcześniej aktorka wyjawiła, że jej małżeństwo wisiało na włosku i przechodziło poważny kryzys. Jednak związek udało się uratować dzięki wspólnym, greckim wakacjom. Teraz Barbara Kurdej-Szatan zdradza internautom jak czuje się po porodzie. Aktorka jest mamą 9-letniej Hani i rocznego Henryka. Kurdej-Szatan napisała w swoich mediach społecznościowych:

W niczym nie czuję się dobrze, nic na mnie nie pasuje, mam wciąż okropne ciało po porodzie, brzuchol wystaje i w ogóle jest beznadzieja.

Aktorka wyjaśniała dalej:

Są dni w miesiącu kobiety, kiedy trochę nie panujemy nad emocjami…a dziś? Już jest lepiej i stwierdzam, że wyglądam extra!

Instagram/Barbara Kurdej-Szatan

Surowa ocena

Czy Barbara Kurdej-Szatan nie ocenia siebie i swojego wyglądu zbyt surowo? Na opublikowanych zdjęciach aktorka prezentuje się rewelacyjnie. Być może umieszczony wpis miał na celu wywołanie pozytywnych komentarzy od obserwatorów aktorki. Ci pozytywnie zareagowali na zamieszczone fotografie. Aktorka wróciła już do szczupłej sylwetki i swojego wyglądu sprzed ciąży. Jak Wam się podoba?

Źródło: Instagram/Barbara Kurdej-Szatan

Zdjęcia: Instagram/Barbara Kurdej-Szatan

Komentarze

Komentarze