Barbara Kurdej-Szatan już ma NOWĄ PRACĘ! Która telewizja dała jej szansę?!

Barbara Kurdej-Szatan po skandalu, jaki wywołał jej wpis, w końcu może odetchnąć z ulgą. Aktorka znów ma nową pracę. Wystąpi w telewizyjnym musicalu.

Problemy aktorki

Barbara Kurdej-Szatan po wpisie, który zamieściła w swoich mediach społecznościowych o Straży Granicznej, musiała mierzyć się z falą krytyki. Aktorka dwukrotnie przeprosiła za swoje bulwersujące słowa i zniknęła z mediów. Jednak nie na długo. Postanowiła o sprawie wpisu i o tym, co działo się później opowiedzieć w wywiadzie, którego udzieliła Magdzie Mołek. Aktorka ponosi zawodowe konsekwencje swoich słów o Straży Granicznej. Jacek Kurski zwolnił ją z Telewizji Polskiej. Sieć komórkowa Play na razie nie pozbyła się Kurdej-Szatan, ale mówi się o tym, że ma to w planach. Wiele osób zastanawiało, czy właśnie kariera uroczej blondynki dobiega końca.

https://www.instagram.com/kurdejszatan/

Nowa praca

Jednak aktorka nie musi się martwić brakiem pracy. Nie będzie bezrobotna. Zadbał o to Polsat, który zaangażował Barbarę Kurdej-Szatan do telewizyjnego musicalu. Stacja zdecydowała się na ten krok, bo była zadowolona z udziału aktorki w serialu „Prosto w serce” i w „Tańcu z gwiazdami”. Również w programie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” Kurdej-Szatan poradziła sobie bardzo dobrze. Aktorka zajęła drugie miejsce w programie. Teraz dostała szansę od stacji i wystąpi w rodzinnym musicalu „Świat pełen niespodzianek”. Ma być to historia dzieci, które wyruszają do baśniowego lasu i do krainy lodu. W musicalu ma być też wykorzystana technologia rozszerzonej rzeczywistości XR. Czy Barbara Kurdej-Szatan sprawdzi się w nowej roli?

Źródło: Wirtualna Polska

Zdjęcia: Instagram/ Barbara Kurdej-Szatan

 

Komentarze

Komentarze