Barbara Kurdej-Szatan NAGRODZONA za obrażanie Straży Granicznej!

Barbara Kurdej-Szatan została nagrodzona statuetką „Trzy Mojry” przez Fundację Projekt Kobiety. Doceniono jej odwagę w wyrażaniu poglądów i narażanie się na krytykę.

Obraźliwe słowa

Barbara Kurdej-Szatan zamieściła bulwersujący wpis, który dotyczył sytuacji na granicy Polski z Białorusią. Aktorka w wulgarnych słowach skrytykowała postawę mundurowych. Straż Graniczną nazwała „mordercami” bez mózgów. Jej post odbił się szerokim echem nie tylko w show biznesie. Celebrytka poniosła pewne konsekwencje swojej wulgarnej wypowiedzi. Prezes TVP- Jacek Kurski zwolnił ją z pracy. Barbara Kurdej-Szatan została wyrzucona z serialu „M jak Miłość”. Jej kontrakty reklamowe zawisły na włosku. Spotkała się ze słowami potępienia wielu osób. Jednak jak się okazuje niektórzy docenili jej słowa o Straży Granicznej.

Nagrodzona

Aktorka otrzymała statuetkę „Trzy Mojry”. Jest to nagroda przyznawana przez Fundację Projekt Kobiety. Kurdej-Szatan została nagrodzona za „głośne wyrażanie swojej opinii bez względu na konsekwencje” i „narażanie się na ostracyzm w imię dyskusji”. Celebrytka w podziękowaniu za nagrodę napisała:

Dziękuję! I Wy również nie będziecie nigdy szły same…

Ambasadorkami Fundacji Projekt Kobiety są między innymi: Aleksandra Kisio, Joanna Koroniewska, Edyta Herbuś, Anna Czartoryska, czy Eva Halina Rich z „Żon Hollywood”.

Co myślicie o nagrodzie przyznanej aktorce?

Instagram/ Barbara Kurdej-Szatan

Źródło: Pudelek

Zdjęcie: Instagram/ Barbara Kurdej-Szatan

Komentarze

Komentarze