Barbara Kurdej-Szatan straci kolejną pracę?! Reklamodawca zrezygnuje z aktorki?!

Barbara Kurdej-Szatan ponosi konsekwencje ostrych słów, które skierowała do funkcjonariuszy Straży Granicznej. Aktorka nazwała ich „mordercami”. Kurdej-Szatan straciła już rolę w serialu, a teraz zagrożony jest jej kontrakt reklamowy.

Szokujące słowa

Kryzys na granicy polsko-białoruskiej skłonił kilka dni temu aktorkę do zamieszczenia bulwersującego wpisu. Barbara Kurdej-Szatan pod wpływem silnych emocji zabrała głos o służbie Straży Granicznej. Aktorka w swoim wpisie użyła wielu wulgaryzmów i nazwała funkcjonariuszy „mordercami”. To spotkało się z ostrym sprzeciwem jej fanów, władz Telewizji Polskiej i wielu komentatorów. Jacek Kurski postanowił, że aktorka nie będzie wsółpracować już ze stacją. Oznacza to, że rola Kurdej-Szatan w serialu ” M jak Miłość” dobiegnie końca. Okazuje się, że to nie koniec zawodowych problemów aktorki.

Skrucha aktorki

Barbara Kurdej-Szatan przeprosiła za słowa, które wywołały tak wiele kontrowersji i przysporzyły jej nie tylko zawodowych problemów. Prokuratura Okręgowa w Warszawie wszczęła dochodzenie w sprawie bulwersującego wpisu o funkcjonariuszach Straży Granicznej. Aktorka dwukrotnie przeprosiła za słowa, które padły. Wcześniej usunęła też kontrowersyjny post. Jednak sprawa nabrała już rozpędu. Odbija się ona na karierze Barbary Kurdej-Szatan.

Instagram/Barbara Kurdej-Szatan

Reklamodawca zrezygnuje?

Jednym z głównych źródeł dochodu aktorki był udział w reklamie sieci komórkowej. Kurdej-Szatan występowała w spotach reklamowych od ośmiu lat. To one „rozkręciły” jej karierę i sprawiła, że blondynka z reklamy zyskała ogromną popularność. To przełożyło się na jej angaże i zarobki. Od kilku dni reklamy sieci komórkowej są bez Barbary. Czy Play zrezygnuje całkowicie ze współpracy z Kurdej-Szatan? Katarzyna Tajak-Pietrowska z biura prasowego Play powiedziała w rozmowie z „Faktem”:

Jeśli zdecydujemy się na zmianę naszych reklam, co do formuły, konceptu, aktorów będziemy Państwa informować.

Zmiana pewnie dojdzie do skutku, nawet nie przez bulwersujące słowa aktorki. Play Kilka dni przez kontrowersyjnym wpisem Kurdej-Szatan, sieć komórkowa ogłosiła, że rusza z przetargiem na „kompleksową obsługę kreatywną”, co oznacza, że popularna blondynka straci pracę.

Źródło: Fakt

Zdjęcia: Facebook/ Barbara Kurdej-Szatan

Instagram/ Barbara Kurdej-Szatan

Komentarze

Komentarze