Barbara Kurdej-Szatan ZREZYGNOWAŁA! Dlaczego?

Barbara Kurdej-Szatan zrezygnowała ze swoich marzeń o… Czy nie będzie tego kiedyś żałować?

Wielka popularność

Barbara Kurdej-Szatan zyskała ogromną popularność w naszym kraju. Słynna blondynka z reklamy sieci komórkowej gra w serialach, występuje na deskach teatru a od niedawna bierze również udział w tanecznym show „Taniec z Gwiazdami”. Basia bez wątpienia ma warunki, żeby zostać wielką gwiazdą a swoim urokiem mogłaby oczarować wielu producentów za Oceanem. Aktorka nie marzy jednak o wielkim Hollywood.

Hollywood? To nie dla niej!

Basia przyznała w jednym z wywiadów, że wcale jej się nie marzy kariera w Hollywood. Dlaczego?

„Nie marzę o Hollywood. Pewnie jakbym tam pojechała, to poszłabym na jakieś castingi z ciekawości, aczkolwiek wiem, że tam jest bardzo trudno, bo wszyscy wyglądają jak klony. Na razie mam tyle do roboty w Polsce, że kompletnie o tym nie myślę. Chciałabym wystąpić w produkcji prezentowanej na Festiwalu Filmowym. Tylko najpierw muszę zagrać w filmie, który się tam nadaje. Kiedyś wysyłałam coś do Rosji chyba, ale się nie udało” – powiedziała Kurdej Szatan.

Basia musi być bardzo przywiązana do naszego kraju i nie pociąga jej „wielki świat”. Ale kto wie? Może aktorka zmieni jeszcze zdanie i zobaczymy ją w jakiejś wysokobudżetowej amerykańskiej produkcji?

Czytaj też: Barbara Kurdej-Szatan OBRAŻONA przez internautę. Co jej powiedział?

Źródło: TVN

Zdjęcie: Instagram

Komentarze

Komentarze