Bartłomiej Topa został OJCEM! I TO podwójnym!

Bartłomiej Topa został ojcem w wieku 54 lat. Jego partnerka urodziła bliźnięta. Aktor podziękował ukochanej w wyjątkowym wpisie.

Szczęśliwy Tata

Bartłomiej Topa związany jest z Gabrielą Mierzwiak. Aktor bardzo strzeże swojej prywatności. Jednak tej nowiny nie mógł dłużej trzymać w tajemnicy. Lubiany aktor został ojcem bliźniąt. Topa jest z tego powodu dumny i szczęśliwy. Podziękował Gabrieli za to, że uczyniła go ojcem. W swoich mediach społecznościowych dodał następujący post. Napisał:

Tak, dzielę się z Wami naszym szczęściem! Dziękuję Gabryniu od serca za miłość i wszystko co w niej zawarte. Dobrze, że jesteś! Naszym już obecnym dzieciom- dziękujemy za radość w oczekiwaniu! I przede wszystkim- zaangażowanym: lekarzom, położnym, doradcom, pielęgniarkom i salowym ze Szpitala Specjalistycznego im. Św. Rodziny przy ul. Madalińskiego w Warszawie. Za ich skupienie, trud, pomoc i dobre słowo!

Zdjęcie pociech

Bartłomiej Topa ma za sobą kilka nieudanych związków. Był mężem Agaty Rogalskiej. Z tego związku ma syna. Niestety związek rozpadł się. Po rozstaniu z żoną aktor spotykał się z Magdaleną Popławską. Ta aktorska para był razem przez siedem lat. Po tym związku aktor poznał swoją obecną ukochaną- Gabrielę Mierzwiak. Teraz para powitała na świecie bliźnięta. Bartłomiej Topa z tej okazji zamieścił urocz zdjęcie ze swoimi córeczkami. Rodzicom gratulujemy i życzymy pociechy z maleństw.

Instagram/ Bartłomiej Topa

Źródło: Instagram/ Bartłomiej Topa

Zdjęcia: Instagram/Bartłomiej Topa

 

Komentarze

Komentarze