Basia Kurdej-Szatan URODZIŁA! Mamy zdjęcie dziecka!

Basia Kurdej-Szatan została po raz drugi mamą. Najsłynniejsza polska blondynka urodziła zdrowego i ślicznego synka. Jak ma na imię pociecha aktorki i jej męża Rafała Kurdej-Szatana?

Druga ciąża Basi

Barbara Kurdej-Szatan przez wiele miesięcy bezskutecznie starała się zajść w kolejną ciążę. Aktorka spełniła w końcu swoje wielkie marzenie i w maju poinformowała, że zostanie po raz drugi mamą. Najsłynniejsza polska blondynka podzieliła się radosną nowiną na Instagramie oraz na łamach prasy.

„Teraz mogę to zrobić, bo jestem spokojniejsza. W pierwszym trymestrze ciąży nie chciałam jeszcze o niej mówić” – wyznała Basia na łamach „Party”.

Urodziła synka

Barbara Kurdej-Szatan urodziła w środę drugie dziecko. Gwiazda, która wychowuje już 8-letnią córkę Hanię, tym razem powitała na świecie synka. Radosną informację przekazał fanom na Instagramie mąż aktorki – Rafał Kurdej-Szatan.

„Jesteś najpiękniejszym Prezentem!! Cześć Synku to będzie cudowna Przygoda! Basia Kurdej-Szatan jesteś najwspanialszą i najdzielniejszą Mamą! Kocham Was!! No… to mamy już komplet” – napisał na Instagramie szczęśliwy tata dołączając zdjęcie, na którym tuli się do maleńkiego chłopca.

Czytaj też: PRZYKRE wieści z planu „M jak Miłość”! Chodzi o Barbarę Kurdej-Szatan…

urodziła
IG

Jak ma imię maluch?

W jednym z wywiadów Basia przyznała, że oboje z mężem planują dać swojemu drugiemu dziecku tradycyjne polskie imię – Henryk. Zdradziła też, że szykuje się na poród siłami natury.

„Bardzo chciałabym rodzić naturalnie i taki mamy plan. Poród to dla mnie trudne, ale i magiczne przeżycie. Jednak jestem przekonana, że natura tak wszystko urządziła, by było to dobre i dla dziecka, i dla mamy” – twierdzi aktorka.

Świeżo upieczonym rodzicom gratulujemy!

Źródło: Instagram

Zdjęcia: Instagram

Komentarze

Komentarze