BATONY firmowane przez ANNĘ LEWANDOWSKĄ WYCOFANE ze SPRZEDAŻY! Przyczyną jest…

Cztery serie batonów Foods by Ann zostały wycofane ze sprzedaży. Decyzję o tym kroku podjął zarząd stacji benzynowych Shell, po tym jeden z klientów w Łodzi zgłosił, że w zakupionym batonie znalazł ciało obce przypominające plastik. Rzecznik prasowy Shell poinformował, że mimo iż to był pojedynczy przypadek zadecydowano o wycofaniu wszystkich batonów Foods by Ann ze sprzedaży na wszystkich stacjach w kraju. Dopiero po eliminacji czterech partii, które mogły być zanieczyszczone przywrócono sprzedaż batoników.

Do zaistniałej sytuacji odniósł się producent słodyczy. Nie wyjaśnia on jednak co mogło być źródłem zanieczyszczenia. A ponieważ klient nie zgodził się na przekazanie produktu do badania, niemożliwe jest ustalenie co faktycznie w tym batonie się znajdowało. Jak dodaje, wszystkie wytwarzane produkty są rzetelnie sprawdzane specjalnym skanerem, który wychwytuje ciała obce.

I choć producent nie przyznał się do wypuszczenia wadliwej serii, wydał na swojej stronie internetowej oświadczenie:

W trosce o zachowanie najlepszej jakości naszych produktów informujemy, iż partie batonów:

Pocket Energy Bar Truskawka & Burak 16-07-18, Pocket Energy Bar Kakao & Malina 04-03-18, Pocket Energy Bar Dynia & Matcha 04-02-2018, 23-01-2018

zostały przez nas wycofane ze sprzedaży, z uwagi na możliwość występowania wadliwego surowca.

Firmowane nazwiskiem Anny Lewandowskiej batony może i są zdrowsze od innych słodkich przekąsek, ale po zaistniałej sytuacji może pozostać mały… niesmak.

źródło: eska.pl

zdjęcie: pixabay.com

KB

Komentarze

Komentarze