Beata Kozidrak stanęła ZA KASĄ w Żabce! To po prostu trzeba zobaczyć! (WIDEO!)

Beata Kozidrak, to jedna z najbardziej popularnych wokalistek w Polsce. Jej wynagrodzenie sięga wysokości zarobków jednych z najbardziej znanych gwiazd. Ostatnio donosiliśmy, że za samą reklamę napoju dostała aż 300 tysięcy. Jednak ostatnio można ją było zobaczyć w zupełnie innej roli.

Artystka jest znana nie tylko z powodu pięknego głosu, ale także z temperamentu i nietuzinkowych stylizacji. Niewątpliwie jest jedną z najbarwniejszych postaci show biznesu. Ostatnio nie schodzi również z pierwszych stron gazet. To za sprawą m.in. wydania swojej książki „Gorąca krew” czy udziału w reklamie Coca-Cola.

Ostatnio jednak zaskoczyła swoich fanów zupełnie czymś innym. Niedawno bowiem na portalu społecznościowym pojawiło się nagranie, na którym widać Beatę Kozidrak. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie była ona  w roli ekspedientki w sklepie Żabka. Niestety nie posiadamy zbyt wielu informacji na ten temat. Źródła  donoszą, że Beata wcieliła się w rolę kasjerki na potrzeby reklamy Coca-Coli. Można domyślić się tego na podstawie stroju wokalistki, bowiem jest to ten sam lub podobny, co w reklamie.

Wideo, na którym widać Beatę Kozidrak można było  obejrzeć na profilu Aleksandry Oleczek. My również zamieszczamy je poniżej.

Pod zdjęciem nagrania posypały się liczne komentarze ze strony fanów:

Proszę o adres tej żabki z chęcią także zrobię w niej zakupy😂🤭❤.

Olenko ktora to zabka haha wpadne jak tam Beatka Kozidrak sprzedaje.

Aleksandra naprawdę za ladą jako kasjerka jest Beata Kozidrak normalnie jestem w szoku jeśli tak to idzie jej to sprawnie jak by robiła to całe życie super i gratulacje 👏😍😘👌😉💋🌹

My również jesteśmy w szoku, że Beata tak świetnie sobie radzi za ladą. Jednak mimo wszystko wolimy ją na scenie.

 

Źródło: Instagram/Aleksandra Oleczek

 

Źródło: Instagram/Aleksandra Oleczek

Komentarze

Komentarze