Beata Kozidrak w ŻAŁOBIE! Zmarła jej…

Beata Kozidrak opłakuje właśnie śmierć swojej ukochanej mamy – Alicji. Gwiazda poinformowała o rodzinnej tragedii na swoim Instagramie.

Nie żyje mama Beaty Kozidrak

Beata Kozidrak przechodzi bardzo trudny czas. Właśnie zmarła jej mama. Gwiazda przekazała tę smutną informację na swoim Instagramie, na którego wstawiła zdjęcie swojej ukochanej mamy – Alicji.

„Dziś wieczorem zmarła moja ukochana Mama, która dała mi wszystko co jest we mnie najpiękniejsze – talent, siłę, urodę i wiarę. Była przy mnie zawsze. W każdej chwili mojego życia. Kocham Cię Mamo i bardzo tęsknię za Tobą. Gdziekolwiek teraz jesteś, wiem że będziesz mnie wspierała, tak jak ja Ciebie” – napisała Kozidrak pod zdjęciem swojej rodzicielki, które wrzuciła na media społecznościowe.

Od lat chorowała

Mama Beaty Kozidrak od lat uskarżała się na zły stan zdrowia i wymagała specjalistycznej pomocy. W pewnym momencie kobieta trafiła nawet do specjalistycznego ośrodka, w którym przez całą dobę była otoczona fachową opieką. Kozidrak bardzo często odwiedzała w nim mamę. Niestety, 1 września w godzinach wieczornych kobieta zmarła, pogrążając swoich bliskich w żałobie.

Czytaj też: Kobieta posmarowała się balsamem. Po chwili zapaliła się i zmarła

zmarła
IG

Wsparcie od fanów

Pod postem informującym o śmierci mamy Beaty Kozidrak pojawiło się mnóstwo słów wsparcia od jej fanów.

„Przesyłam wyrazy głębokiego współczucia”.

„😢😢😢😢😢Pani Beato ogromne wyrazy współczucia”.

„Bardzo mi przykro Pani Beatko 😢😪” – pisali obserwatorzy gwiazdy.

Pozostaje nam złożyć artystce najszczersze kondolencje.

Źródło: Instagram

Zdjęcia: Instagram

Komentarze

Komentarze