Beata Tadla TEŻ zaszczepiła się na COVID-19. „Ból tyłka foliarzy za 3,2,1…”

Beata Tadla to 45-letnia polska dziennikarka radiowa i telewizyjna. Tadla, podobnie jak inne gwiazdy przyjęła szczepionkę przeciwko COVID-19. Nie zapomniała o tym fakcie pochwalić się na swoim profilu na Instagramie.

Celebryci chętnie wstawiają zdjęcia podczas wizyty w placówkach medycznych. Przykładem jest Klaudia El Dursi, która najdrobniejsze zabiegi dokumentuje na portalu społecznościowym. W ostatnim czasie widać jednak inny trend.  Bowiem gwiazdy chętnie wrzucają zdjęcia podczas przyjmowania szczepionki na COVID-19.  Tym samym wydaje się, że celem jest zachęcenie społeczeństwa do tego samego. Szczepionkę przyjęła m.in. Anna Mucha czy Dorota Szelągowska.

Do ich grona dołączyła też Beata Tadla, która zamieściła post na Instagramie. Do sieci wrzuciła swoje zdjęcie i podpisała je w następujący sposób:

Mam i ja 💪 #stopcovid19 #szczepimysię #vaccinationdone✔️ #covid_19 #szczepionka #stopkoronawirus.

Pod postem gwiazdy wybuchała istna burza w komentarzach. Fani co do szczepienia byli podzieleni. Jedni chwalili decyzję dziennikarki, inni wręcz przeciwnie:

Moda na wrzucanie zdjęć ze szczepienia. Dramat.

Ból tyłka foliarzy za 1…2…3… Niby się nie szczepia, a przeżywają wszystko gorzej niz zaszczepieni.

Ludzie, Pani Beata potrzebuje teraz spokoju, wytchnienia i nie będzie sie zajmować waszymi banalnie zalosnymi komentarzami!

Uważam że każdy ma prawo decydowania osobiście czy się zaszczepić czy nie A komentowanie decyzji Beatki w tak obrzydliwy sposób jest co najmniej nie stosowne i nie kulturalne patrząc na pokłosie epidemii.

Wypowiedziała się m.in. też Hanna Lis:

Super! Przede mną jeszcze druga dawka i z górki. Czekam jeszcze na przelew od … cholera, pogubiłam się … od Sorosa, czy Kaczyńskiego? Zdrowia Beti!🙌❤️

W naszej opinii to czy ktoś zdecyduje się na szczepionkę, to jego indywidualna sprawa. Co do samego Instagrama: każdy ma prawo wrzucać co mu się tylko podoba.

A wy co myślicie na ten temat? Szczepicie się?

 

Źródło: Instagram/Beata Tadla

Źródło: Instagram/Beata Tadla

Komentarze

Komentarze