Beata Tyszkiewicz wymaga stałej opieki?! Córka podjęła ważną decyzję!

Beata Tyszkiewicz już kilka lat temu postanowiła wycofać się z życia publicznego. Stan zdrowia gwiazdy niestety się pogarsza. Czy Beata Tyszkiewicz zamieszka w domu opieki?

Problemy ze zdrowiem

Beata Tyszkiewicz jest o zawale serca. Gwiazd już kilka lat temu postanowiła zwolnić i zadbać o swoje zdrowie. Wycofała się też z życia publicznego. Zawsze też uwielbiała palić papierosy, a to wpłynęło na stan zdrowia aktorki. Beata Tyszkiewicz tak mówiła o paleniu i innych używkach:

Dama pije, pali i przeklina.

Jednak lekarze zalecili jej zaprzestanie szkodliwych nawyków. Kazali zrezygnować z palenia papierosów.

Wolniejsze tempo

Beata Tyszkiewicz postanowiła nieco zwolnić i zadbać o siebie. Aktorka mieszka w warszawskim mieszkaniu. Ponoć unika spotkań ze znajomymi. Widuje się z córką i gosposią. Młodsza córka gwiazdy-Wiktoria Podlewska mieszka w Szwecji, więc opieka nad mamą spoczęła na Karolinie Wajdzie. Córka chciała, żeby mama z nią zamieszkała. Jednak Beata Tyszkiewicz nie chciała.

screen YouTube/weare.pl

Najlepsze lata

Beata Tyszkiewicz nie chce już wracać do życia publicznego. Pragnie, by widzowie zapamiętali ją tak, jak wyglądał dawniej- w latach swojej artystycznej świetności. Karolina Wajda tłumaczyła decyzję swojej mamy. Powiedziała w rozmowie z Super Expressem:

Wszystko ma związek z szacunkiem, jakim moja mama darzy swoją publiczność. Ona uważa, że gwiazda zawsze i wszędzie powinna być wzorem, dobrze wyglądać i nie urażać ludzi swoją słabością i gorszym wizerunkiem.

Karolina Wajda dalej wyjaśniała:

Dzisiejsze pokolenie ma do tego inny stosunek. Aktorki pokazują się w dresach i bez makijażu, a moja mama zawsze była osobą zadbaną.

Stała pomoc

Córka gwiazdy przyznała, że Beata Tyszkiewicz wymaga już stałej pomocy. Wielu artystów trafia do Skolimowa, gdzie mogą liczyć na opiekę i pomoc w codziennych sprawach. Jednak Karolina Wajda pod żadnym pozorem nie chce, by jej ukochana mama zamieszkała w Skolimowie. Oddanie gwiazdy do domu opieki tez nie wchodzi w grę. Córka Beaty Tyszkiewicz zamierza wprowadzić się do mamy, żeby osobiści zająć się mamą. Wajda powiedziała:

Do końca roku przeprowadzę się do mamy. Robię to dla niej, bo wiem, że najlepiej czuje się wśród najbliższych.

 

Źródło: Super Express

Zdjęcia: screen YouTube/ weare.pl

Komentarze

Komentarze