Blanka Lipińska i Baron JUŻ NIE SĄ parą! WIEMY, dlaczego się rozstali!

Mimo iż sprawiali wrażenie wyjątkowo dobranych, Blanka Lipińska i Baron właśnie się ze sobą rozstali. Jaka była przyczyna rozłąki słynnej pary?

Związek Blanki i Barona

Blanka Lipińska zaczęła się spotykać z Baronem, czyli jurorem popularnego programu rozrywkowego „The Voice of Poland” oraz „The Voice Kids”, w lutym tego roku. Zaledwie pół roku wcześniej pisarka zakończyła swój związek z Maciejem Buzałą.

„Blanka bardzo długo odrzucała zaloty Barona. Twierdziła, że nie jest gotowa na nową relację, bo ma zajętą głowę filmem. On nie odpuszczał i starał się jakoś zwrócić jej uwagę. Byli na kilku randkach za miastem, jednak najbardziej zaiskrzyło między nimi na after party po premierze ‚365 dni’. Do białego rana bawili się w najlepsze przy barze” – zdradził wówczas informator portalu Pomponik.pl.

Nie są już razem

Para niestety właśnie się rozstała i wszystko wskazuje na to, że to Baron postanowił zakończyć ten związek. Blanka i juror „Voice’a” byli razem przez 225 dni. Obecnie pisarka wypoczywa wraz z przyjaciółmi w Egipcie, gdzie leczy złamane serce.

Czytaj też: Ujawniono prawdę o dziecku syna Martyniuka! Ojcem jest…

Blanka
IG

Podziękowała fanom

Lipińska podziękowała na swoim Instagramie fanom za wsparcie w tym wyjątkowo trudnym dla niej czasie.

„To był naprawdę długi dzień. Chciałabym podziękować za wsparcie wszystkim kobietom. To naprawdę miła odmiana, bo dotąd pisały tylko, że jestem brzydka i źle mi w aparacie. (…) W życiu kieruję się maksymą, że nigdy niczego nie żałuję. Mam to zresztą wytatuowane na żebrach” – powiedziała.

Komentarz Barona

Sprawę skomentował też Baron, który napisał w sieci, że jego związek dobiegł już końca.

„Dla jednych jest to sport w tropikach, dla mnie to tworzenie muzyki w moim studio. Samorealizacja jest tak samo ważna jak poczucie wolności. I w relacji i poza nią” – napisał muzyk.

Żałujecie, że to już koniec ich związku?

Źródło: Instagram

Zdjęcia: Instagram

Komentarze

Komentarze