Blanka Lipińska NIE CHCE MIEĆ DZIECI! Wyjawia powody swojej decyzji!

Blanka Lipińska zdradziła, że nigdy nie chce mieć dzieci. Stanowczo wypowiedziała się o swoich planach macierzyńskich, a raczej ich braku. Skąd u autorki takie nastawienie do macierzyństwa?

Przede wszystkim praca

Blanka Lipińska nie tak dawno zakończyła swój związek z muzykiem Baronem. Wcześniej zakochani chętnie pokazywali swoje życie w mediach społecznościowych. Byli bardzo medialną parą. Jednak po zakończonym związku Lipińska wybrała pracę. Na brak zajęć nie narzeka. Życie zawodowe pomogło jej uporać się z cierpieniem po nie udanym związku z muzykiem. Blanka Lipińska nie ma szczęścia w miłości. I wcale nie robi z tego tajemnicy. Rzuciła się w wir pracy. Teraz pracuje na planie drugiej części filmu. To pochłania ją bez reszty.

Facebook/Blanka Lipińska

Życie bez dzieci

Ostatnio Blanka Lipińska zdradziła, że nie zamierza mieć dzieci. Autorka powiedziała w rozmowie z serwisem Pomponik:

Nie chcę mieć dzieci. Mnie dobrze jest, tak jak jest. Poza tym trzeba mieć jeszcze dawcę. A tu wciąż nic… Z kim? Z nikim!

Blanka Lipińska tłumaczyła dlaczego podjęła taką decyzję. Powiedziała:

Dlaczego ja mam sprowadzać kogoś na ten świat z czystego egoizmu, tylko i wyłącznie z założeniem, że to ja czegoś od niego chcę. To jest egoizm potworny. Ty powołujesz życie na ten świat tylko i wyłącznie po to, że chcesz kochać, że chcesz dać świat tej osobie.

 

Rodzice nie chcą wnuków

Autorka powiedziała, że jej rodzice nie oczekują od niej, że zrobi ich dziadkami. Nie nalegają i nie zadają kłopotliwych pytań. Powiedziała:

Moi rodzice mają dwóch wnuków, Adasia i Stasia. U mnie w rodzinie jest duży szacunek do ludzkich decyzji. Tak wychowali mnie rodzice. Skoro mnie tak wychowali, żebym szanowała decyzje innych osób, to oni szanują moje i nie mają z tym najmniejszego problemu.

Facebook/Blanka Lipińska

Źródło: Pomponik

Zdjęcia: Facebook/Blanka Lipińska

Komentarze

Komentarze