Blanka Lipińska spotyka się ze ZNANYM JUROREM! To były chłopak…

Książka Blanki Lipińskiej – „365 dni” – okazała się prawdziwym bestsellerem. Jak będzie z jej adaptacją filmową? To się już wkrótce okaże. Póki co, dotarły do nas sensacyjne wieści dotyczące życia prywatnego pisarki. Okazuje się, że 35-latka spotyka się z byłym chłopakiem Julii Wieniawy!

O kim mowa?

Jak donosi portal Pomponik.pl, znana pisarka spotyka się od kilku tygodni z Baronem, czyli jurorem popularnego programu rozrywkowego „The Voice of Poland” oraz „The Voice Kids”. Zaledwie pół roku temu Lipińska zakończyła związek z Maciejem Buzałą i zapewniała, że robi sobie dłuższą przerwę od randkowania. Tymczasem…

Czytaj też: Ujawniono prawdę o dziecku syna Martyniuka! Ojcem jest…

chłopak
Instagram

Gwiazda najwidoczniej zmieniła jednak zdanie…

Blanka bardzo długo odrzucała zaloty Barona. Twierdziła, że nie jest gotowa na nową relację, bo ma zajętą głowę filmem. On nie odpuszczał i starał się jakoś zwrócić jej uwagę. Byli na kilku randkach za miastem, jednak najbardziej zaiskrzyło między nimi na after party po premierze '365 dni’. Do białego rana bawili się w najlepsze przy barze” – zdradza informator portalu.

chłopak
Instagram

„Ostatnio byli widziani razem podczas finału 'The Voice Kids’. Przyjechała, żeby dodać mu otuchy i po nagraniu porwać na kolację, którą sama przygotowała. Nie składają sobie jeszcze wielkich obietnic na całe życie, bo chcą cieszyć się chwilą” – dodaje osoba z bliskiego otoczenia pary.

Co na to sama zainteresowana?

Pomponik skontaktował się z pisarką, jednak ta na razie nie chce tego komentować.

Czy Baron i Blanka pasowaliby do siebie waszym zdaniem?

Czytaj też: Wyszło na jaw KIM była żona Martyniuka. Zarabiała na życie jako…

chłopak
Instagram
chłopak
Instagram

Źródło: Pomponik

Zdjęcia: Instagram

Komentarze

Komentarze