Bliźniaczki wyszły za mąż za bliźniaków ! W tym samym czasie zaszły też w ciąże !

Brianna i Brittany robią wszystko w tym samym czasie. Poślubiły bliźniaków i w tym samym czasie powiększyły rodzinę. To się nazywa synchronizacja !

Szczęśliwe Bliźnięta

Dziewczyny poznały swoich ukochanych na Festiwalu Bliźniaków. Stało się to 4 lata temu. Pary są nierozłączne. Razem prowadzą swoje media społecznościowe i dzielą się kadrami ze swojego życia.

Wszystko razem

33-letnie bliźniaczki w tym samy dniu wyszły oczywiście za bliźniaków. Szybko też obydwie pary zdecydowały się na zaręczyny. Pół roku po pierwszym spotkaniu, na palcach kobiet widniał już pierścionek zaręczynowy. Każdy od własnego bliźniaka. Życie par bliźniaków z ciekawością obserwuje 89 tysięcy internautów.

Ciąże bliźniaczek

W zbliżonym czasie kobiety zaszły w ciąże. Obydwa małżeństwa były szczęśliwe i podekscytowane faktem, że wspólnie mogą cieszyć się tym wyjątkowym czasem. Swoich fanów poinformowali, że ich dzieci będą rodzeństwem genetycznym.

Pierwszy potomek

Pierwszy na świat przyszedł Jett. Jego mamą jest Brianna. Na rozwiązanie oczekuje też Brittany. Jej dziecko wkrótce przyjdzie na świat. Ponoć pierwsza bliźniaczka podczas porodu poradziła sobie znakomicie. Jej maż Josh pękał z dumy. Ostatnio pary oznajmiły, że ich dzieci będą sobie bardzo bliskie. Będą nie tylko kuzynami, ale też pełnoprawnym rodzeństwem genetycznym. Ich rodzice nie mogą się już doczekać, kiedy maluchy się spotkają.

źródło: gazeta.pl

zdjęcie: salyerstwins/Facebook

Komentarze

Komentarze