Blogerka POBIŁA swojego 6-letniego synka! Zobacz PRZERAŻAJĄCE NAGRANIE!

Olga Szweczowa to ukraińska blogerka oraz influencerka, która aktywnie udziela się w mediach społecznościowych. Jej wpisy niejednokrotnie dotyczyły wychowywania dzieci. Okazuje się, że kobieta jakiś czas temu okrutnie pobiła swojego 6-letniego synka.

Do przerażającego zdarzenia doszło w centrum handlowym w Zaporożu.

Krzyczała „Nienawidzę cię ” i wszystkie tego typu rzeczy – powiedział jeden ze świadków zdarzenia.

Wpadła w szał! – stwierdziła inna osoba.

Do sytuacji doszło kiedy 6-letni synek blogerki bawił się w strefie edukacyjno-rozrywkowej. Olga Szweczowa podeszła do niego, a następnie kopnęła go w plecy. Kamera znajdująca się w pomieszczeniu zarejestrowała bestialskie zachowanie kobiety.

Kierowniczka strefy rekreacyjnej dla dzieci stwierdziła w rozmowie z dziennikarzami: „Kiedy ktoś kopie dziecko w plecy, trudno jest zachować spokój. Wszyscy nasi pracownicy byli w szoku”.

Obserwujący oraz internauci mocno skrytykowali zachowanie Olgi. Na jej profilach pojawiło się mnóstwo negatywnych komentarzy. Ciężko uwierzyć, że kobieta próbuje się nawet tłumaczyć ze swojego zachowania.

Od czasu do czasu miewam napady złości. Czy to nie przydarzyło się tobie? Jeśli jesteś osobą, która nigdy nie krzyczała na swoje dziecko, które nigdy nie uderzyła dziecka – jestem z ciebie bardzo dumna … Ja jestem inną osobą. Mogę krzyczeć, mogę dawać klapsy, mogę upomnieć. To ja, taka jestem…– powiedziała w swoim nagraniu blogerka.

Mamy nadzieję, że sprawa nie zostanie zamieciona pod dywan, a kobieta odpowie za znęcanie się nad 6-letnim synkiem.

https://youtu.be/LUlxgvImC8Q

Zobacz też: „BĘDĘ SIĘ NAD NIĄ PASTWIĆ”. Znana INSTAGRAMERKA katowała SWOJĄ CÓRECZKĘ!

Źródło: mirror.co.uk

Źródło zdjęcia: pixabay.com

Komentarze

Komentarze