Blogerka przedstawia SKUTECZNĄ FORMĘ ANTYKONCEPCJI! WYSTARCZY 1 MINUTA dziennie

Poziom skuteczności tej metody szacuje się na aż 99,5 proc. Jest więc taka sama jak w przypadku kuracji hormonalnej.

Blogerka mama bloguje przedstawiła jedną z najskuteczniejszych metod antykoncepcji jaką sama stosuje. To urządzenie pomaga również na świadome zaplanowanie poczęcia dziecka.

 

Monitor cyklu Lady-Comp jest urządzeniem diagnostycznym. Nie daj żadnych skutków ubocznych. Pozwala w pełni kontrolować cykl w naturalny i wiarygodny sposób.  „Jest to w pełni naturalna metoda planowania rodziny, zgodna z normami i wymogami kościoła chrześcijańskiego” –dodaje blogerka.

 

Jak działa urządzenie?

Reguluje cykl kobiecego organizmu. Posiada wbudowany sensor do mierzenia temperatury z dokładnością do 2 miejsc po przecinku. Podstawowym fizjologicznych wskaźnikiem mierzenia płodności jest przecież temperatura. Lady Comp określa fazę cyklu, moment owulacji oraz wyznaczyć dni płodne czy niepłodne. Sensor należy umieścić po językiem, a na odczyt czeka się 1 minutę. Codzienne pomiary zapisywane są automatycznie.

 

ZOBACZ TEŻ:Obsługa tych linii podróżnych ZAPOMNIAŁA o swojej PASAŻERCE. Kobieta OBUDZIŁA SIĘ W…

 

Monitor cyklu pozwala zabezpieczyć się przed ciążą skutecznie lub ułatwi zajście w ciążę. Urządzenia posiadają rekomendację Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego. Cena jest dosyć wysoka- ponad 1000zł, jednak warto zanaczyć, że metoda ta działa na lata, zapewnia wysoką jakość pomiarów, bezpieczeństwo oraz skuteczność antykoncepcji.

 

Żródło:mamabloguje

Komentarze

Komentarze