Blogerka PRZESTAŁA publikować zdjęcia w bikini! Nie uwierzysz, co się stało!

Kanadyjska blogerka fitness Sophie Gray miała już dość publikowania w sieci seksownych zdjęć. Pewnego dnia przestała wrzucać na Instagrama fotki w bikini i straciła przez to 70 tysięcy obserwujących – pisze Business Insider.

Regularnie wrzucała fotki w bikini

Wcześniej Sophie regularnie publikowała zdjęcia w bikini ze swoich treningów, pokazujące jej brzuch i atletyczną sylwetkę. Ostatnio jednak zrezygnowała z tej praktyki, aby pokazać subskrybentom bardziej prawdziwy obraz swojego życia.

Sophie nieustannie martwiła się o swój wizerunek, od którego zależała jej wartość jako blogerki.

„Wszystko, co robiłam, kręciło się wokół tych zdjęć” – powiedziała.

bikini
IG

W końcu zdała sobie sprawę, że jej samoocena nie ma nic wspólnego z jej wyglądem. Stwierdziła, że ​​trzeba akceptować i kochać siebie za to, kim się jest, i nie martwić się o to, jak się wygląda. Według blogerki, konta fitness takie jak jej, mogą pomóc niektórym ludziom poczuć się lepiej, podczas gdy dla innych może to mieć odwrotny skutek.

Czytaj też: Była dziewczyna Mroczka w SKĄPYM BIKINI! Wszyscy patrzyli na… (FOTO!)

bikini
IG

Przestała publikować odważne zdjęcia

Po tym, jak Sophie przestała wrzucać do sieci półnagie zdjęcia, straciła około 70 tysięcy użytkowników. Gray nie żałuje jednak swojej decyzji, ponieważ w końcu poczuła się szczęśliwa. Doradziła użytkownikom mediów społecznościowych, aby podczas odwiedzania Instagrama i subskrybowali tylko te konta, które naprawdę ich inspirują a nie wpędzają w kompleksy oraz zły nastrój.

Źródło: Business Insider

Zdjęcia: Instagram

Komentarze

Komentarze