Bohater „Barw Szczęścia” ożeni się z prostytutką! Chodzi o…

Widzowie „Barw Szczęścia” z pewnością nie mogą narzekać na brak emocji. W jednym z najbliższych odcinków pod znakiem zapytania stanie bowiem ślub Dominiki (Karolina Chapko) i Sebastiana (Kacper Krupski). Dlaczego?

Problemy przed ślubem

W 2120 odcinku „Barw Szczęścia” od Sebastiana odwróci się jego córka Angela (Helena Englert). Dziewczyna dowie się, że narzeczona jego ojca była w przeszłości prostytutką i postanowi zerwać kontakt z tatą.

„Bliscy Sebastiana dowiedzą się, że Dominika uprawiała seks za pieniądze i do tego była też striptizerką. Na Dominikę doniesie matka Sebastiana” – czytamy.

Załamana Eliza 

Eliza będzie oburzona, że jej jedyny syn chce się ożenić z kobietą, która zarabiała jako prostytutka. Bez ogródek powie, że poznała przeszłość Dominiki i nie chce mieć takiej synowej.

„Wyobrażasz sobie, co ona poczuła? Jaki to dla niej wstyd, że jej ojciec zadaje się z prostytutką?! Musisz natychmiast odwołać ślub. Ta panienka musi zniknąć z twojego życia!” – powie swojemu synowi.

Doniesie dla wnuczki

Eliza powie całą prawdę swojej wnuczce Angeli. Ta, mimo iż polubiła Dominikę, postanowi zerwać kontakt z nią i swoim ojcem Sebastianem.

Załamany Sebastian 

Sebastian sięgnie w końcu po alkohol i zniknie z domu na całą noc. Pocieszenia poszuka u Natalii (Maria Dejmek), która poradzi mu, żeby jak najszybciej wracał do narzeczonej.

Czytaj też: Aktorka serialu „rodzinka.pl” odeszła niespodziewanie. Przyznała, że cierpi na…

Źródło: Superseriale.se.pl

Zdjęcie: Superseriale.se.pl/Artrama

Komentarze

Komentarze