Borucowie świętują 5 rocznicę ślubu! Zobacz, gdzie polecieli na wakacje

Rodzina bramkarza Artura Boruca niedawno się powiększyła. Jego żona Sara Boruc, znana również jako Sara Mannei urodziła najmłodsze dziecko z początkiem maja. Okazuje się, że Borucowie postanowili wybrać się na wakacje do Grecji, gdzie będą świętować 5 rocznicę ślubu. 

Mimo, że najmłodszy syn pary- Noah ma dopiero 1,5 miesiąca, miał już okazję podróżować samolotem. Fanki zapytały Sarę za pośrednictwem mediów społecznościowych, czy dziecko dzielnie znosi takie eskapady. Sara Boruc przyznała, że ma sprawdzone sposoby na uspokojenie maluszka. Zobaczcie, jakie!

Kochani dostaje mnóstwo pytań odnośnie podróżowania z maluszkiem. Otóż jeśli chodzi o loty to Noah znosi je dzielnie, nie bolą Go uszka a szum samolotu działa na niego usypiająco. Jeśli boicie się o Wasze pociechy dobrym sposobem na uszy jest karmienie podczas startu i lądowania.Temperatura na Mykonos jest idealna, więc Noah spędza z nami cały dzień na plaży-oczywiście w cieniu – napisała celebrytka na swoim Instagramie.

Przy okazji Sara dodała, że ten czas jest wyjątkowy dla jej rodziny, ponieważ ona i jej mąż Artur pobrali się na wyspie Mykonos pięć lat temu!

Kochamy to miejsce! Tutaj wzięliśmy ślub 5 lat temu!!! Czas pędzi jak szalony! Pierwszy raz byliśmy tu 11 lat temu, zakochaliśmy się i od wtedy przylatujemy co roku. Tradycji musiało stać się zadość. Jeśli macie jakieś pytania, dawajcie tutaj, odpowiem w wolnej chwili – przyznała Sara.

Źródło: Pudelek

Zobacz też: Czy trzymasz truskawki w foliowej torebce lub w lodówce? POPEŁNIASZ DUŻY BŁĄD

Zdjęcie: Instagram

Komentarze

Komentarze