Borys Szyc zaapelował DO ALKOHOLIKÓW! „Wstawajcie i idźcie się leczyć. To żaden wstyd”

Borys Szyc zaapelował DO ALKOHOLIKÓW! W swoim najnowszym wpisie na Instagramie podzielił się z obserwującymi bardzo osobistym wyznaniem, w którym opowiedział o swoim nałogu alkoholowym.

5-6 lat temu nie tylko nie przyszło by mi do głowy żeby biegać…nie przyszło by mi do głowy ,żeby wstać do wieczora ,a pewnie byłby to kolejny dzień , który spędzam w łóżku, wyglądając jak menel i nie odbierając telefonów od tych którzy się o mnie martwią – zaczął swoje wyznanie Borys Szyc.

Aktor wspomniał o tym, że sam borykał się przez wiele lat z chorobą alkoholową. Swój wpis skierował do osób uzależnionych, aby także zaufali swojej determinacji. Aby uwierzyli, że mogą wyjść z nałogu jakim jest alkoholizm.

Nie piszę teraz tego do tych, którzy wstali równie rześko jak ja. Pisze do tych , którzy nadal LEŻĄ. I wydaje im się, że już nigdy nie wstaną. Nie pisze dlatego, że mnie teraz w tym pięknym słońcu bolą te wspomnienia. Piszę, bo jestem wdzięczny, że mi się udało. I znów czuje radość i mam do siebie szacunek. Piszę do Was cierpiących nadal, żyjących w strachu i niszczącym poczuciu winy. Wstawajcie i idźcie się leczyć. To żaden wstyd. To będzie Wasza duma. Wasza siła.

Na koniec Borys postanowił podzielić się z fanami swoim sekretem.

I zdradzę Wam sekret…nie ma większych twardzieli niż Ci, którzy wygrali z chorobą… a tak poza tym miłego dnia!!! Nawet jeśli czytacie to już wieczorem❤️ #niepijbiegaj

Źródło: Instagram Borysa

Zobacz też: Oszust sprzedawał FAŁSZYWE BILETY! Polacy zamiast lecieć na Teneryfę, wrócili do domu!

Komentarze

Komentarze