’BRAK REAKCJI TO PRZYZWALANIE NA BESTIALSTWO’. Ewa Chodakowska mówi o PRZEMOCY W RODZINACH

Ewa Chodakowska to jedna z najpopularniejszych w Polsce trenerek fitness. Jest twórczynią programów treningowych i trenerem personalnym. Przez swoich fanów często nazywana jest „polską królową fitnessu”.

Kilka dni temu Internautami wstrząsnął wpis Weroniki Rosati. Aktorka za pośrednictwem mediów opowiedziała o swoich traumatycznych przeżyciach i przemocy w rodzinie. Rosati przyznała, że były partner stosował wobec niej manipulację, przemoc fizyczną oraz psychiczną. Ewa Chodakowska poruszona słowami Weroniki, postanowiła odnieść się do jej osobistego wpisu.

Zobacz też: Szokujący wpis WERONIKI ROSATI! Była ofiarą PRZEMOCY DOMOWEJ

Weronika dziękuję Ci za odwagę! Dziękuje Ci za skrzydła, które zaszczepiłaś w sercach wielu kobiet!!! Wierzę, że tysiące wezmą z Ciebie przykład i zawalczą o siebie – napisała Ewa Chodakowska na swoim Instagramie.

Trenerka zwróciła również uwagę, że przemoc nie występuje jedynie w rodzinach biednych czy patologicznych.

Wbrew stereotypom, przemoc nie ma miejsca jedynie w rodzinach biednych, dotkniętych problemem alkoholizmu czy bezrobociem!!!(…)Przemoc w rodzinie jest egalitarna!!! To się dzieje w najlepszych domach, w zdawałoby się przykładnych rodzinach, których status materialny jest bardzo dobry, rodzinach wykształconych, w rodzinach biznesmenów, lekarzy, polityków, prawników!!! 

Ewa Chodakowska przyznała, że warto w związku z zaistniałą sytuacją okazać współczucie i wsparcie wobec ofiar przemocy. Dodała również, że obojętność wobec przemocy jest przyzwoleniem na bestialstwo.

To co spotkało Weronikę, mogło spotkać każdą z nas!!! NIE OCENIAJ!! Nikt nie powinien ponosić takiej kary i takiego upokorzenia! PRZEMOC JEST NIEWYBACZALNA!! I nie jest sprawą jedynie poszkodowanej! Przemoc jest sprawą NAS WSZYSTKICH! Naszym obowiązkiem jest reagować!! Bo BRAK REAKCJI TO PRZYZWALANIE NA BESTIALSTWO.

Źródło, żródło zdjęcia: Instagram

Komentarze

Komentarze