Brata i siostrę spotkało COŚ STRASZNEGO. Ich wspólne ZDJĘCIE porusza do ŁEZ

Dzieci Liliane Hajjar chorują na nowotwór mózgu. Kobieta drży o ich życie. Opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcie, które łamie serce — brat i siostra przytulają się, okazując sobie wsparcie w chorobie.

Kobieta ma 3 dzieci. Dwoje z nich jest poważnie chore. U Jacoba nowotwór stwierdzono, gdy miał 5 lat. W trakcie leczenia stracił wzrok w jednym oku i słuch w jednym uchu. Kiedy wydawało się, że najgorsze rodzina ma za sobą, okazało się, że choroba dotknęła Sophie.

Przeprowadzono badania genetyczne, by sprawdzić, czy któreś z dzieci może zachorować na nowotwór. W przypadku dziewczynki wynik był pozytywny. Chociaż leczenie przynosiło efekty, ponieważ zostało szybko wdrożone, to w styczniu 2018 roku Jacob i Sophie znów trafili do szpitala.

Okazało się, że choroba powróciła. U chłopca stwierdzono raka nerki.

Dziś 14-letni Jacob i 5-letnia Sophie pocieszają się w chorobie i wspólnie walczą o życie. On czeka na chemioterapię, ona na operację. Guz jest większy niż za pierwszym razem.

Liliane boi się, że może stracić dwoje dzieci, jednak nie poddaje się i walczy. Ma zaufanie do lekarzy, pod których opieką są syn i córka.

Kobieta apeluje do rodziców:

Wiecie, jak to jest, gdy wasze dzieci proszą was, byście się z nimi pobawili, a wy odpowiadacie „później”. Otóż bawcie się z nimi lalkami, pójdźcie do parku, zagrajcie w planszówkę. Zróbcie to teraz. Nie czekajcie. Tak bardzo żałuję tych wszystkich „później”.

choroba nowotworowa, nowotwór u dzieci, nowotwór mózgu
Zobacz też: Zmniejszają RYZYKO groźnych NOWOTWORÓW. Tak mówią najnowsze badania

Źródło: thesun.co.uk, mamadu.pl
Źródło zdjęć: thesun.co.uk

Komentarze

Komentarze