BRUTALNA wizja Jackowskiego! Jak będzie wyglądało tegoroczne LATO?

Wszyscy z utęsknieniem czekamy na koniec pandemii i nadejście lata. Niestety, zgodnie z prognozami, koronawirus tak szybko od nas nie odejdzie. Żeby tego było mało, tegoroczne lato też ma być dalekie od ideału. Poznajcie najnowszą wizję Krzysztofa Jackowskiego.

Lato 2020

Pogoda ostatnio nas nie rozpieszcza. Mieliśmy już w maju przymrozki, grad oraz śnieg. Czy tegoroczne lato będzie równie kapryśne? Zdaniem Krzysztofa Jackowskiego, niestety tak.

Przewiduję, że lato 2020 będzie nieciekawe, pochmurne i deszczowe. Co prawda, będzie okraszone ładnymi, prawdziwie letnimi dniami, ale będzie tych dni mało. To sprawi, że ogólnie będziemy z pogody 2020 roku niezadowoleni” – stwierdził jasnowidz w rozmowie z „Dziennikiem Bałtyckim”.

Czytaj też: Polacy boją się koronawirusa, a tymczasem NADCIĄGA…?!

lato
Pixabay

Krzysztof Jackowski jest cenionym polskim jasnowidzem, który pomaga rozwiązywać nie tylko trudne zagadki kryminalne, ale też świetnie przepowiada pogodę. Już wcześniej przewidział, że zima 2019/20 będzie nietypowa.

,,Mnie się zima kojarzy bardzo dziwnie. Ta zima zmiesza się w tym roku z wiosną. (..) Mam odczucie, że będzie bardzo długa jesień. Jesień zawładnie październik, listopad, grudzień i może też część stycznia. Zima przynajmniej do połowy stycznia będzie jesienna i w miarę dosyć ciepła” – mówił.

Czy jego wizja dotycząca lata się sprawdzi? Przekonamy się już niebawem!

Czytaj też: FATALNE wieści! Wykryto nową, ZMUTOWANĄ formę koronawirusa! Co to oznacza?

Źródło: Dziennik Bałtycki

Zdjęcia: YouTube, Pixabay

Komentarze

Komentarze