Brytyjska prezenterka porównała menopauzę do „UZALEŻNIENIA OD HEROINY”! „Nikt mnie przed tym nie ostrzegł!”

Brytyjska prezenterka telewizyjna Davina McCall powiedziała, że ​​walka z objawami menopauzy przypomniała jej o czasach, kiedy była uzależniona od heroiny. Kobieta opowiedziała swoją historię w wywiadzie dla „The Mirror”.

Nie wiedziała, co się z nią dzieje

52-letnia matka trójki dzieci powiedziała, że ​​kiedy zaczynała się u niej menopauza, na początku nie mogła zrozumieć, co się z nią dzieje.

„Nie miałam pojęcia, co to było. Nikt mi o tym nie mówił, nie uczono mnie tego w szkole” – powiedziała prezenterka.

To było, jak „uzależnienie od heroiny”

McCall porównała objawy menopauzy do tego, czego doświadczyła podczas uzależnienia od heroiny i nazwała to „najgorszym okresem w swoim życiu”. Kobieta każdego dnia budziła się zlana zimnym potem. Było to dla niej tak bardzo uciążliwe, że musiała kłaść na łóżku ręczniki.

„To naprawdę przypomniało mi czas, w którym byłam uzależniona od heroiny, i to było naprawdę okropne” – dodała.

Czytaj też: Nowe badanie krwi już 2 LATA wcześniej jest w stanie przewidzieć…

Była agresywna w stosunku do dzieci

Z powodu menopauzy McCall zaczęła być bardzo nieprzyjemna a niekiedy wręcz agresywna w stosunku do swoich dzieci. Miała też problemy z koncentracją i pamięcią. Niejednokrotnie zdarzało się, że umieszczała różne rzeczy w miejscach, które nie były do tego przeznaczone. Na przykład wielokrotnie znajdowała klucze w lodówce, a telefon w koszu na śmieci.

Prezenterka zdała sobie sprawę, że ma menopauzę dopiero po rozmowie z kuzynką. Dodała, że hormonalna terapia zastępcza, którą właśnie przechodzi, „czyni cuda” i pomaga jej radzić sobie z dokuczliwymi objawami tego stanu.

Źródło: The Mirror

Zdjęcie: The Mirror

Komentarze

Komentarze