Była dziewczyna Drake’a opublikowała ZDJĘCIE JEGO SYNKA! Wygląda jak…

Chociaż Drake i mama jego dziecka – Sophie Brussaux – nie są już razem, wspólnie dzielą opiekę nad ich synkiem, który otrzymał bardzo oryginalne imię – Adonis. Drake i Sophie bardzo dbają o prywatność swojego dziecka i nie publikują w sieci jego zdjęć. Ostatnio Sophie zrobiła jednak wyjątek i udostępniła na swoim Instagramie zdjęcie Adonisa, który skończył właśnie 2 latka.

2 urodziny Adonisa

11 października maluch obchodził swoje drugie urodziny. Z tej okazji jego mama wrzuciła do sieci zdjęcie na którym widzimy, jak karmi go piersią, gdy był jeszcze małym dzieckiem. Twarz chłopca została jednak ukryta specjalnym filtrem.

Sophie, która jest francuską artystką i byłą gwiazdą filmów dla dorosłych (!), umieściła pod zdjęciem słodki podpis poświęcony swojemu dziecku.

„Synu mojego życia, bycie twoją mamą jest najpiękniejszą rzeczą na świecie… To już dwa lata mój Adonisie”.

Historia znajomości Drake’a i Sophie

Drake i Sophie poznali się przeszło dwa lata temu, ale nie byli już razem, kiedy kobieta odkryła, że jest z nim w ciąży. W rzeczywistości, fakt, że raper ma syna nie został oficjalnie potwierdzony, dopóki Pusha T nie wydał utworu, w którym  zdissował Drake’a, oskarżając go o bycie kiepskim ojcem. Sophie i mały Adonis mieszkają w Europie a Drake w USA. Mimo to, raper stara się odwiedzać swojego synka tak często, jak to tylko możliwe.

https://www.instagram.com/p/B3fudPOFhx6/?utm_source=ig_web_copy_link

Dumny tatuś

Drake wielokrotnie mówił w wywiadach, że uwielbia być ojcem i wprost oszalał na punkcie swojego dziecka

„Drake uwielbia być tatą i jest bardzo dumny ze swojego syna. Po prostu zachowuje dyskrecję, ponieważ uważa, że ​​jest to najbezpieczniejsze i najzdrowsze dla jego dziecka. Drake chce spędzać jak najwięcej czasu ze swoim synem, ponieważ jest bardzo opiekuńczym ojcem” – donoszą źródła bliskie raperowi.

Czytaj też: Żona znanego rapera OSTRO skrytykowana przez internautów! Zobacz, CO ZROBIŁA w prywatnym samolocie!

Przy okazji – jak wam się podoba była dziewczyna Drake’a?

https://www.instagram.com/p/B2dCGdJHxgw/?utm_source=ig_web_copy_link

Źródło: People.com

Zdjęcia: Instagram

Komentarze

Komentarze