BYŁY MĄŻ wysadził w POWIETRZE MIESZKANIE! Będziesz w SZOKU, gdy poznasz powód!

66-latek Ian Clowes wysadził mieszkanie w zabudowie bliźniaczej w dniu, w którym miał zostać eksmitowany. Mężczyzna był po rozwodzie, a jego żona mieszkająca na parterze wygrała prawo do własności obu lokali.

Do zdarzenia doszło w Poole w hrabstwie Dorset. Sąsiedzi byli przerażeni, gdy zauważyli, że nastąpiła eksplozja domu. Była żona Iana, Elaine wygrała w sądzie walkę o prawo do obydwu mieszkań. W dniu, w którym doszło do przerażającej sytuacji, zmuszony był się wyprowadzić. Mężczyzna nie zamierzał tego robić. Wręcz przeciwnie. Postanowił zemścić się na byłej małżonce, a w jego głowie zrodził się szatański plan.

O 13:45 doszło do eksplozji domu. Na miejsce zdarzenia natychmiast przyjechała straż, a także służby ratunkowe. Elaine, która mieszkała na parterze nie doznała wielu obrażeń. Strażacy znaleźli również Iana, który był poważnie ranny. 66-latek został od razu przewieziony do szpitala, gdzie następnie aresztowano go pod zarzutem narażenia innych osób na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia.

Detektyw inspektor Jamie Halford powiedział: „Kontynuujemy współpracę ze strażą pożarną, aby ustalić przyczynę wybuchu. Wszczęliśmy szczegółowe śledztwo w sprawie zdarzenia(…)Apeluję do każdego, kto posiada informacje, które mogą nam pomóc w dochodzeniu, aby skontaktował się z nami”.

Zobacz też: „BĘDĘ SIĘ NAD NIĄ PASTWIĆ”. Znana INSTAGRAMERKA katowała SWOJĄ CÓRECZKĘ!

Źródło: dailymail.co.uk

Źródło zdjęć: dailymail.co.uk

 

Komentarze

Komentarze