Cała Polska MODLI się za Zenka Martyniuka! Jego życie…

Zenek Martyniuk osiągnął gigantyczny sukces jako gwiazdor disco polo. Niestety, jego prywatne życie jest dalekie od ideału. Jest tak źle, że fani zaczęli się za niego modlić…

Uzależnienie syna

Ostatnie miesiące nie były dla Zenka łatwe. A wszystko to za sprawą jego syna – Daniela – który ma problemy z narkotykami. Zenon i jego żona Danuta włożyli ogromny wysiłek w wychowanie swojego dziecka. Niestety, cały ich trud poszedł na marne, ponieważ chłopak zboczył na złą drogę.

Szczere wyznanie

„Daniel to mój jedyny syn, bardzo go kocham. Jak każde dziecko popełniał w życiu błędy, a my z Danusią jako rodzice pomagaliśmy mu je naprawiać. Ale teraz sprawa jest poważna. Nie chcemy, żeby narkotyki zniszczyły jego życie i naszą rodzinę, dlatego postawiliśmy mu twarde warunki: ma się leczyć. Zrobimy wszystko, by trafił do najlepszych specjalistów i wytrzymał terapię” – mówił niedawno „Super Expressowi” Zenek.

Gorąca prośba do fanów

Zenek jest człowiekiem bardzo religijnym i dobrze wie, jaką moc ma regularna modlitwa. Lider Akcentu zaapelował więc do swoich fanów, żeby modlili się za jego i jego rodzinę, mając nadzieję, że Pan Bóg wysłucha ich modlitw, a Daniel w końcu się opamięta.

„Takie sytuacje zdarzają się w nie jednej rodzinie, dlatego prosimy wszystkich o wsparcie w tej trudnej dla nas sytuacji, modlitwę i dobre słowo. Tego nam teraz potrzeba” – prosił Martyniuk.

Moc różańca świętego

modli się
Screen

Fani Zenka podeszli do sprawy bardzo poważnie. Pokazali mu, że nie jest im obojętny i wzięli w dłonie różańce. Każdego dnia o tej samej porze spotykają się w Fan Clubie Disco Polo i odmawiają dziesiątkę różańca za lidera Akcentu i jego najbliższych.

„Tę dziesiątkę różańca świętego odmówimy w intencji Zenka Martyniuka i jego rodziny, o zdrowie i potrzebne łaski” – mówi w opublikowanym w sieci filmiku prezes Fan Clubu.

Martyniuk w otoczeniu świętych obrazów

Pomysłodawca akcji – Artur Wróbel – do tego stopnia uwielbia Zenka, że postanowił zrobić sobie w domu jego… ołtarzyk. Mężczyzna umieścił zdjęcia i płyty Martyniuka obok figurki Najświętszej Panienki i codziennej odmawia do niej modły.

modli się
Screen

Prośba do fanów z całego świata

„Codziennie o godzinie 20.20 odmawiamy różaniec w intencji Zenka Martyniuka. Kto nie może przyjść do mnie, łączy się w naszym modlitewnym czuwaniu we własnym domu. Zachęcam wszystkich fanów z całej Polski, a nawet z całego świata, aby się przyłączyli do modlitwy za zdrowie Zenka i jego rodziny” – zaapelował Artur Wróbel.

Jeśli nie są wam obojętne losy Zenka, wy również możecie odmówić za niego różaniec.

Czytaj też: Wstrząsająca wiadomość nt. Zenka Martyniuka! Oficjalnie-nie…

Źródło: Rmfmaxxx.pl

Zdjęcie: Screen

 

Komentarze

Komentarze