Cezary Pazura podziękował SWOJEJ ŻONIE! Zobacz, jaki miał powód!

Cezary Pazura to jeden z najpopularniejszych polskich aktorów. Jakiś czas temu mogliśmy podziwiać jego umiejętności w serialu „Ślepnąc od świateł”. Zagrał również w innych kultowych filmach takich jak: „Dzień świra”, „Psy” czy „Kiler”.

Cezary Pazura prywatnie jest mężem Edyty Pazury. Wspólnie z żoną wychowuje trójkę dzieci: Amelię, Antoniego i najmłodszą Ritę. Wczoraj na prywatnym profilu aktora pojawił się niesamowity wpis. Za pośrednictwem Instagrama Czarek podziękował małżonce… 10 lat związku małżeńskiego.

10 lat po ślubie, 12 lat razem! Nie zamieniłbym żadnego dnia! Ocean Miłości, Rzeka Szczęścia, po prostu TA Kobieta. 1.05.2009-1.05.2019. Dziękuję Słońce!❤️ @edyta_pazura #family#10rocznica #poprostumiłość – napisał Cezary w mediach społecznościowych.

Fani aktora byli zachwyceni! Gratulowali parze i życzyli wszystkiego co najlepsze na kolejne lata.

„Piękna kobieta i piękne para. Dużo szczęścia i miłości na kolejne lata”,

„Gratulacje”, „Ja z mężem 14 lat razem a po ślubie 13! A dla Was kochani, jeszcze więcej miłości w zdrowiu i szacunku, na kolejne wspólne lata!” – pisali w komentarzach obserwujący!

Nie przypuszczaliśmy, że Cezary jest takim romantykiem! Nie pozostaje nam nic innego, jak tylko życzyć kolejnych, cudownych rocznic.

A wam jak podoba się wpis polskiego aktora? Koniecznie napiszcie w komentarzu pod artykułem!

Źródło: Instagram Cezarego Pazury

Źródło zdjęcia: Instagram Cezarego Pazury

Zobacz też: EDYTA PAZURA zatańczyła NA INSTAGRAMIE. Dowiedz się jaki był powód! [FILM]

 

Komentarze

Komentarze