Cezary Pazura wspomina TRAUMATYCZNY PORÓD synka!

Cezary Pazura wrócił wspomnieniami do momentu, gdy rodził się jego syn Antek. Aktor nie może zapomnieć sytuacji, w której rozpoczął się poród i tego, co później się wydarzyło.

Wspomnienia Taty

Cezary Pazura jest ojcem dorosłej córki Anastazji, a także trojga maluchów, których doczekał się ze swoją żoną Edytą. Dla tego popularnego aktora moment porodu jest czymś bardzo ważnym i niesamowitym. Cezary Pazura powiedział w rozmowie z Żurnalistą:

Najważniejsze jak jesteś przy porodzie. To jest kosmos. Nie ma istnienia i ono się pojawia na twoich oczach na tym świecie. Masz świadomość, że ono jest w środku, ale dopiero jak zobaczysz…jestem ja, żona, położna, a to jest pyk…czwarta osoba.

Przykra sytuacja

Cezary Pazura wspomniał też chwile, kiedy to jego żonie Edycie odeszły wody płodowe. Para była wówczas w restauracji. Pazura podszedł do kelnera i poprosił o mopa. Wytłumaczył, co się stało. Aktor wyjaśnia reakcję kelnera:

Zaczęło się? Idźcie stąd, idźcie stąd. Wyrzucił nas przerażony. Antek się szybko urodził, nie zdążyłem zjeść drugiego dania. Edytka nawet nie krzyczała, jest silna.

Instagram/Czarek Pazura

Nieudane małżeństwa

Aktor wrócił też pamięcią do swoich poprzednich małżeństw. Z pierwszego związku ma córkę Anastazję. Jego ówczesna żona była uzależniona od alkoholu i narkotyków. Gdy Pazura wyjeżdżał na plan zdjęciowy kobieta znikała w nocnych klubach. Mąż próbował jej pomóc, jednak matka Anastazji nie chciała podjąć leczenia. W końcu kobieta uciekła i zostawiła aktora z małą córeczką. Cezary Pazura przyznał, że myślał wtedy o samobójstwie. Jednak pomocną dłoń wyciągnął do niego Olaf Lubaszenko. Prawdziwe szczęście aktor odnalazł dopiero przy boku żony Edyty. Ma z nią troje dzieci.

Źródło: Jastrząbpost

Zdjęcia: Instagram/Czarek Pazura

Facebook/Cezary Pazura

 

Komentarze

Komentarze