Cezary Żak jest nie do poznania! Zrzucił 30 kilogramów!

Cezary Żak w ostatnich latach bardzo się zmienił. Aktor jest nie do poznania. Wszystko dlatego, że schudł 30 kilogramów. Co mu w tym pomogło?

Sympatia widzów

Cezary Żak od lat cieszy się sympatią widzów. Aktor popularność zdobył w serialu „Miodowe lata”. Potem widzowie pokochali go za role w serialu „Ranczo”. Wierni fani wciąż mają nadzieję, że serial będzie kontynuowany. Jednak Cezary Żak w ten sposób odniósł się do tych spekulacji. W rozmowie z dziennikiem Fakt powiedział:

Uważam, że serial „Ranczo” nie powinien być kontynuowany. Producent zna moje zdanie. Dlaczego? Dlatego, że ten kraj jest w zupełnie innym momencie w tej chwili. Nie wyobrażam sobie, o czym dziś miałoby być „Ranczo”.

Metamorfoza aktora

Cezary Żak zrobił na widzach wrażenie nie tylko dzięki swojej grze aktorskiej, ale też dzięki metamorfozie, jaką przeszedł. W serialu ” Miodowe lata” miał sporą nadwagę. Potem tuszy nieco ubyło. Następnie kilogramy zaczął spadać jak szalone. Jaką dietę stosował popularny aktor? Sam przyznaje, że nie była to żadna dieta-cud. Postawił na racjonalne odżywianie. Cezary Żak nie jest fanem sportu. Dlatego też podczas zmiany nawyków żywieniowych nie chciał ćwiczyć. Aktor powiedział:

Gdy ileś lat temu przestałem jeść w dużych ilościach, schudłem. To nie przez sport. Nie jestem miłośnikiem aktywności fizycznej. Po prostu rozsądek w jedzeniu spowodował, że przez 3 lata schudłem 30 kilogramów.

Lubiany aktor po latach nie przytył. Dodatkowe kilogramy nie wróciły. Rozsądek w jedzeniu i umiar przynoszą doskonałe efekty.

Facebook/ Cezary Żak

Źródło: Jastrząbpost

Zdjęcia: Facebook/ Cezary Żak

Komentarze

Komentarze