Cezary Żak mówi o ROZWODZIE z KATARZYNĄ ŻAK! „Co roku tak jest!”

Cezary Żak jest tworzy małżeństwo z Katarzyną Żak już od czterdziestu lat. Popularny aktor odnosi się do plotek, które pojawiają o jego małżeństwie. Czy dojdzie do rozstania?

Czterdzieści lat minęło

Cezary Żak jest jednym z najpopularniejszych aktorów w kraju. Widzowie go uwielbiają. Żak dzięki aktorstwu oprócz popularności znalazł też miłość. Jego żoną już od czterdziestu lat jest aktorka Katarzyna Żak. Para nie raz grała wspólnie w produkcjach telewizyjnych. Cezary i Katarzyna poznali się jeszcze na studiach. Dwa lata późnej byli już po ślubie. Doczekali się dwóch córek: Aleksandry i Zuzanny.

Będzie rozwód?

Właściwie co roku słynna para aktorów mierzy się z plotkami o rzekomym rozwodzie. Katarzyna Żak tak mówiła pięć lat temu w rozmowie z tygodnikiem Na żywo:

Mój Boże, który to już raz musimy z Cezarym przechodzić przez nasze rozstanie. Oczywiście to medialne, bo o innym nawet nie myślimy.

Natomiast Cezary Żak mówił w rozmowie z Szymonem Majewskim na antenie Radia Zet:

Teraz już mi to lata. Już od lat tak piszą. Jak dzieci były małe to czytały, że się rozwodzimy i mojej mamie było przykro. U fryzjera dostawała kolorowe gazety i pani Jadzia mówiła: „Pani Halinko, pani widzi? Synek się rozwodzi ?”.

Skąd te plotki

Cezary Żak podejrzewa, że wszystko zaczęło się od pewnego zdjęcia, które parze zrobiono 15 lat temu. Katarzyna i Cezary Żakowie na fotografii są od siebie odwróceni. Aktor powiedział:

Co roku tak jest. Śmieszy nas to potwornie. Czasami dementujemy. Czasami ktoś wrzuca do sieci nasze zdjęcie do sieci, na którym się całujemy i pisze: „O tak się rozwodzą!”.

Źródło: Fakt

Zdjęcie: Facebook/ Cezary Żak

 

Komentarze

Komentarze