Dziecko i Figura

Ciąża

“CHAMSKA” i “bezczelna” 70-latka ZWYZYWAŁA CIĘŻARNĄ w kolejce do lekarza

kobieta w ciąży

W internecie pojawił się list ciężarnej, która ujawniła zachowanie starszej kobiety w stosunku do niej. Tym samym pokazała, że osoby dojrzałe potrafią być bezczelne i chamskie. Oto, co się wydarzyło.

Kobieta wysłała list do redakcji Dzień dobry Toruń. To jego fragment:

Wiem, że poruszaliście już ten temat, ale u mnie przelała się czara goryczy. Tyle się mówi o niekulturalnej młodzieży, a kiedy ktoś poruszy temat chamstwa i bezczelności wśród starszych ludzi – emerytów i rencistów? W naszym mieście to jest jakaś plaga – pisze ciężarna.

Jestem w 33 tygodniu ciąży i to, czego doświadczyłam i doświadczam w komunikacji miejskiej, sklepach, na poczcie i w przychodniach woła o pomstę do nieba, i to nie od młodych ludzi, tylko starszych, zwłaszcza kobiet bo one, są najgorsze niestety – dodaje.

Ze strony starszych osób spotkała ją przykrość w przychodni:

W przychodni na pobraniu krwi czekałam 1,5 godziny na podłodze. Nikt mnie nie przepuścił w kolejce ani nawet miejsca nie ustąpił.

I przyznała:

W poniedziałek w przychodni czekają na wizytę u diabetolog. Ostatnio ja i dwie panie ciężarne zostałyśmy wyzwane przez około 70-letnią kobietę. Co się dzieje? Od kogo młodzież ma brać przykład? Mi już szkoda słów normalnie, bo każde wyjście do lekarza, na pocztę itp. kończy się stresem

Złe zachowanie starszych kobieta obserwuje też w komunikacji miejskiej:

W komunikacji miejskiej kobiety jak szarańcza wpadają do pojazdów, nie patrząc na to, że uderzają człowieka i pchają się. Zdrowieją nagle, bo w wyścigu o miejsce, laski i balkoniki idą na bok

Co sądzicie o tej sytuacji? To epizod czy miałyście do czynienia z podobnymi zdarzeniami?

Zobacz też: Ciężarna aktorka UJAWNIA SZOKUJĄCE komentarze. “Żebyś PORONIŁA, suko

Źródło: ddtorun.pl
Źródło zdjęć: pixabay.com


  
Wyżej