CHAMSTWO I BRAK KULTURY! Czy tak powinny zachowywać SIĘ NASZE DZIECI? Zobacz szokujące nagranie!

Biuro Turystyczne Poltravel z Dęblina postanowiło opublikować szokujące nagranie na swoim profilu na Facebooku. Jakiś czas temu do biura zgłosiła się jedna ze szkół, w celu wynajęcia autokaru wycieczkowego. Właściciel firmy nie przypuszczał, że młodzi ludzie wykażą się takim brakiem kultury.

Dzieci, które były przewożone autokarem zostawiły po sobie mnóstwo brudu! Na podłodze pojazdu dostrzec można było mnóstwo zużytych butelek, folii śniadaniowych, kawałków jedzenia.

Z trudem przychodzi nam wstawiać takie rzeczy, udostępniać je, ale tym razem musimy. To jest film z naszego autokaru, który wrócił wczoraj wieczorem z wycieczki z uczniami (Szkoła Podstawowa w Warszawie). Brak reakcji nauczycieli, opieki, przedstawiciela biura dla którego wynajęliśmy autokar, zwrócenia uwagi na zachowanie w autokarze dzieci/młodzieży.
Ale nie tylko nauczyciele/opiekunowie są tu winni, bo jednak takie poszanowanie dla cudzej własności, dzieci najczęściej wynoszą z domu rodzinnego – napisali przedstawiciele biura podróży na swoim profilu.

W kolejnych słowach dodali, że przez poprzednie 28 lat nigdy nie spotkali się z tak okropnym zachowaniem pasażerów. Ich zdaniem dzieci wykazały się chamstwem i brakiem dyscypliny.

Na 28 lat naszej działalności w transporcie osób, nie spotkaliśmy się z takim brakiem kultury, brakiem dyscypliny, chamstwem ze strony pasażerów. Rodzice i nauczyciele żądają kontroli autokaru przed każdym wyjazdem, natomiast po przyjeździe autokar zostaje pozostawiony w takim stanie i nikt nie widzi w tym problemu. Chcecie, aby kierowca był wypoczęty przed kolejnym wyjazdem, aby bezpiecznie przewiózł Was i wasze dzieci na podanej trasie, a on tymczasem musi spędzić 3-4 godziny na sprzątnięciu autokaru, aby nie było wstyd podstawić go na kolejny wyjazd – dodało biuro Poltravel z Dęblina. 

Poniżej publikujemy szokujące nagranie!

Źródło: Facebook @Poltravel

Źródło zdjęcia: Facebook

Zobacz też: Na zdjęciu córeczki zauważyła NIEPOKOJĄCY SZCZEGÓŁ! Okazało się, że dziecko CIERPI NA…

Komentarze

Komentarze