Dlaczego 8-LATKA z kochającej rodziny CHCE UMRZEĆ? Powód PRZERAŻA

Naomi Oneil ma dwie córki. Jedna z nich borykała się z problemami w szkole, o których głośno nie mówiła. Pewnego dnia kobieta znalazła w jej łóżku wstrząsający list.

Chcę umrzeć
Millie napisała na kartce papieru m.in. dwa słowa: Chcę umrzeć. Dlaczego to zrobiła? Okazało się, że ma problemy z rówieśnikami w placówce edukacyjnej, do której uczęszcza. Była prześladowana. W trakcie rozmowy okazało się, że jeden z kolegów groził jej, iż wyrządzi krzywdę członkom jej rodziny.

Kiedy Naomi przeczytała to zdanie, zrozumiała, dlaczego córka zmieniła się w ostatnim czasie. Milie nie chciała jeść, nosić niektórych ubrań. Mówiła, że pragnie zmienić swój image.

Nękający ją chłopiec sprawił, że Milie chciała sobie zrobić krzywdę. Dlatego zostawiła list skierowany do rodziców. Napisała w nim też:

Żadne dziecko na świecie nie powinno czuć się tak, jak ja się czuję. Jest mi smutno, czuję się inna, dziwna, nieważna, zła, głupia i zraniona. Proszę, pomóżcie mi, nie chcę być dłużej prześladowana.

Interwencja
Naomi natychmiast podjęła starania o przeniesienie córki do innej szkoły. Nauczyciele i dyrektor byli zszokowani informacją o tym, co miało miejsce.

Ponadto Naomi zdecydowała się opublikować w mediach społecznościowych list córki, aby przestrzec innych rodziców. Chce zwrócić ich uwagę, by uważniej przyglądali się swoim dzieciom.

przemoc w szkole, Naomi Oneil

Zobacz też: ZABIŁA SIĘ przez negatywne komentarze. Ojciec ZAPROSIŁ HEJTERÓW na pogrzeb

Źródło: dailymail.co.uk
Źródło zdjęć: dailymail.co.uk

Komentarze

Komentarze