Chcesz być modną mamą? Ten wózek to hit wśród gwiazd.

Odpowiedni wózek dla niemowlaka to jeden z najtrudniejszych wyborów przed jakim staje przyszła mama. Wyboru nie ułatwia nam rynek, który oferuje dużo różnych wariantów. Niedziwne zatem, że rodzice mają mętlik w głowie.

Patrząc na świeżo upieczone mamy na Instagramie wydaje się, iż każda  z nich nie ma z tym problemu. Bowiem wiele celebrytek decyduje się na jedną firmę, która na rynku wózków uważana jest za ekskluzywną. Taką firmą jest Junama. Jak czytamy na stronie producenta:

„Produkty Junama kojarzą się z innością, czymś wyjątkowym i rzadko spotykanym, a mimo to grono ich fanów liczy coraz więcej osób. Funkcjonalność, stabilność konstrukcji i zastosowanie praktycznych rozwiązań zostały uzupełnione o oryginalny design, który nie boi się wychodzić poza schematy czy przecierać szlaki.”

Widocznie ten opis oraz wygląd wózków przemówił do gwiazd, które chętnie pozują do zdjęć właśnie z nimi.  Tę ofertę wybrały jest m.in. Paula Tumala, mama bliźniaczek Nadii i Anastazji, które urodziły się 14 stycznia  oraz Patrycja Szreder, która urodziła 10 lipca.

Poniżej prezentujemy zdjęcia gwiazd wraz z wózkami. Jak sprawdziliśmy cena tych wózków jest wyższa od innych mniej znanych marek, jednak do nas przemawia jakość wykonania i ich nietuzinkowy wygląd.

A Wam  jak się  podobają te wózki? Na który wózek byście się zdecydowały?

Źródło: https: //www.instagram.com/paulatumala/?hl=pl
Źródło: https:/ /www.instagram.com/patrycja__szreder/?hl=pl

Komentarze

Komentarze