Chcesz wyglądać młodo i promiennie? Ten masaż to ulubiony patent gwiazd

Masaż ten szczególnie chwalą sobie gwiazdy z pierwszych stron gazet. Naturalność jest w cenie, ponieważ zapewnia świeżość, a promienna cera jest silnym atutem dla każdej kobiety.

Według japońskiej tradycji, aby utrzymać młodość w naturalny sposób, powinna ona opierać się na trzech filarach zdrowia: psychicznego, fizycznego i duchowego.

 

Celem japońskiego masażu twarzy jest utrzymanie naturalnego piękna oraz harmonii, a co ta tym idzie wyeliminowanie oznak upływającego czasu. Zabieg ten zapewnia długotrwałe oraz widoczne efekty poprawienia owalu twarzy, zwiększenie napięcia cery oraz wygładzenie zmarszczek.

 

Jest całkowicie naturalną i nieinwazyjną formą liftingu, a więc w stu procentach jest to zabieg bezpieczny. Masaż japoński wiąże się ścisłe z metodą orientalną, która ma na celu wyeliminowanie przyczyny. Opiera się na czterech etapach: pierwszy to relaks, drugi oczyszczenie, podczas którego pobudzane jest krążenie. Kolejny krok to umiejętny lifting, który niweluje na twarzy powstałe zmiany. Na końcu stosowane są techniki akupresurowe, w której tkwi cały sekret.

Komentarze

Komentarze