Chcesz zachować młodzieńcze spojrzenie? TEN SPECYFIK MA ZABAWIENNY WPŁYW NA ZMARSZCZKI

Jest niedocenionym i skutecznym kosmetykiem. Ma szerokie zastsosowanie, a przy tym jest bardzo tania.

Smarowanie twarzy wazeliną to najprostszy sposób, aby zadbać o piekną cerę. Jeden słoiczek wazeliny może posłużyć jako krem do twarzy, krem okolic oczu czy balsam do ust.

Jeżeli masz cerę dojrzałą, przesuszoną i wrażliwą ten specyfik sprawdzi się doskonale. Dodatkowo wazelina likwiduje worki i zasinienia pod oczami, ponieważ poprawia krążenie. Dzięki temu komórki są lepiej odżywione i dotlenione.

 

Ponadto niektórzy uważają, że wazelina pomaga rozluźnić mięśnie, co także ma bardzo dobry wpływ na skórę, gdyż to właśnie zbyt silne napięcia mięśniowe mogą powodować zmarszczki. Wazelinę na zmarszczki stosowała przecież sama Marilyn Monroe! Kładła ją na całą twarz twierdząc, że to ta niepozorna biała maź odpowiada za gładkość jej skóry.

 

ZOBACZ TEŻ:Gdy się urodził rodzice oniemieli.TEN CHŁOPIEC MA ZNAMIĘ OD BOGA

 

Ze względu na swoją tłustą konsystencję wazelinę należy stosować tylko na noc, w dzień sprawdzi się ona świetnie w małych ilościach jako baza pod krem w przypadku, gdy nie mamy do czynienia z cerą tłustą i trądzikową. Jeżeli masz cerę tłustą stosuj wazelinę tylko częściowo np. w okolicach oczu.

 

Żródło: whynotnow, pixabay

Komentarze

Komentarze