Chciał się OŚWIADCZYĆ W NIETYPOWY SPOSÓB! Kilka minut później już nie żył

Ten mężczyzna chciał się OŚWIADCZYĆ swojej ukochanej W NIETYPOWY SPOSÓB! Kilka minut później już nie żył. Do tragicznego w skutkach wypadku doszło w Tanzanii.

Mężczyzna z miasta Zachary w Luizjanie utonął podczas nietypowych zaręczyn.  Kenesha Antoine i Steven Weber polecieli na rajskie wakacje. To właśnie w takcie ich trwania mężczyzna postanowił oświadczyć się swojej kobiecie. Niestety, kilka minut później doszło do przerażających wydarzeń.

Para wynajmowała kabinę z podwodną sypialnią. W pewnym momencie Steven Weber przyznał, że ma dla swojej dziewczyny miłą niespodziankę. Wypłynął na zewnątrz, a następnie zbliżył się do szyby w kabinie. Wyjął kartkę, na której napisał w kilku słowach, dlaczego postanowił się oświadczyć. Kenesha za pomocą smartfona nagrywała całe zdarzenie.

Zobacz: To ONA będzie reprezentować Polskę na EUROWIZJI Junior! Kim jest WIKTORIA GABOR?

Nie potrafię wstrzymać oddechu na tyle długo, by powiedzieć ci o wszystkim, za co cię kocham, ale wszystko to kocham coraz bardziej z każdym dniem – napisał na kartce Steven. Chwilkę później wyciągnął pierścionek zaręczynowy.

Na nagraniu można było usłyszeć, że kobieta odpowiedziała entuzjastycznie „tak”. Chwilkę później mężczyzna odpłynął. Niestety… nie udało mu się wypłynąć na powierzchnię. Utonął chwilkę później.

Byłeś światłem dla każdego, kogo spotkałeś. Przyniosłeś tyle radości tak wielu ludziom. Byłeś dobry, współczujący, regularnie rozśmieszałeś mnie do łez i dawałeś mi miłość, jakiej nigdy wcześniej nie doświadczyłam – napisała w pożegnalnym wpisie na Facebooku narzeczona, Kenesha Antoine.

Zobacz też: Urodziła TRÓJKĘ DZIECI! Pokazała w Internecie JAK OBECNIE WYGLĄDA JEJ CIAŁO!

 

Komentarze

Komentarze