Chcieli nadać swojemu dziecku imię po bohaterze „Gwiezdnych Wojen”! Nie uwierzysz, jakie!

Pewna amerykańska para była rozczarowana reakcją rodziny, kiedy ujawniła jej, jakie imię chcą nadać dla swojego pierwszego dziecka. Dodajmy, ze miało to być imię inspirowane „Gwiezdnymi Wojnami”.

Wybór imienia dla dziecka

Wybór imienia dla dziecka jest niezwykle ważny, ponieważ imię zostaje z człowiekiem na całe życie. Jak donosi The Mirror, pewna para planowała nazwać swoje pierworodne dziecko imieniem ulubionej postaci z „Gwiezdnych Wojen”. Została jednak tak bardzo skrytykowana przez bliskich, że wycofała się ze swoich planów.

Ojciec dziecka utworzył wątek na portalu Reddit „Am I The A ** hole”, w którym zapytał internautów o opinię na temat imienia, jakie chciał dać dla swojego dziecka. Mężczyzna wyjaśnił, że on i jego żona poszli na pierwszą randkę do kina, a konkretnie na film „Przebudzenie mocy” . Kiedy oświadczył się jej rok później, zaręczyny także odbyły się w klimatach „Gwiezdnych Wojen”.

„Wszystko w nas to Gwiezdne Wojny i mam na myśli dosłownie wszystko, od tego, co oglądamy, przez to, w co gramy, po wystrój naszego domu” – wyjaśnił.

Czytaj też: Agnieszka Radwańska URODZIŁA! Znamy płeć i imię dziecka!

imię
IG

Dziewczynka miała mieć na imię…

Para od jakiegoś czasu wiedziała, że ​​chce nadać swojemu dziecku imię inspirowane „Gwiezdnymi Wojnami”.

„Kapitanie-Phasma. tak chcieliśmy zwracać się do naszej córki” – napisał ojciec dziecka.

„Nasza córka powinna być zarówno szanowana, jak i taka, której się należy obawiać. Phasma to kobieta-kapitan szturmowca w Najwyższym Porządku w Gwiezdnych wojnach grana przez aktorkę Game of Thrones – Gwendoline Christy” – wyjaśnia.

imię
IG

Zszokowana rodzina

Tuż przed porodem para ujawniła swoim bliskim, jakie imię chce dać dla swojego dziecka. Ci niestety nie zareagowali na nie zbyt życzliwie.

„Przeszli od radości i podekscytowania do przerażenia” – wyjaśnił ojciec.

„Myślą, że zepsujemy to dziecko” – dodał.

Dziewczynka ostatecznie otrzymała imiona Jude Zion.

Źródło: The Mirror

Zdjęcia: Instagram

Komentarze

Komentarze