Chłopczyk podszedł do policjantów i zrobił COŚ, czego kompletnie się nie spodziewali!

Ale historia! Ten chłopczyk podszedł do policjantów i zrobił COŚ, co całkowicie ich zszokowało! Nikt się tego nie spodziewał!

Policjanci często otrzymują podziękowania za swoją służbę. Tym razem wrocławscy funkcjonariusze dostali wyjątkową niespodziankę. Byli totalnie zszokowani!

Zobacz także: Edyta Herbuś kusi nogami! Zdjęła szpilki!

Do funkcjonariuszy z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu podszedł siedmiolatek i wręczył im… własnoręcznie narysowany obrazek.

Fot. Pixabay

– Wrocławscy policjanci przez całą dobę dbają o porządek zapewniając bezpieczeństwo mieszkańcom miasta. Funkcjonariusze niosą pomoc obywatelom często docierając jako pierwsi na miejsce czy to zdarzenia drogowego, czy np. pożaru. Policjanci podczas podejmowanych czynności niejednokrotnie narażają swoje zdrowie, a czasami nawet życie, by pomóc drugiemu człowiekowi – relacjonuje Policja.

Mundurowi otrzymują podziękowania m.in. za udzielenie pomocy, za szybką reakcję, za dobre serce, czy za uratowanie życia.

Tym razem do policjantów podszedł chłopczyk i wręczył im własnoręcznie namalowany rysunek, przedstawiający radiowóz. Dziecko podziękowało funkcjonariuszom za ich służbę.

– Zawsze takie sytuacje cieszą i motywują do dalszej, jeszcze bardziej owocnej służby – dodają policjanci.

Warto wspomnieć o innej sytuacji. Kobieta w ciąży znajdowała się na środku drogi! Taka sytuacja jest skrajnie niebezpieczna i mogła skończyć się tragicznie. Na szczęście na pomoc ruszyli…

Zobacz także: Monika Mrozowska w ciąży leży na stercie liści! Co się stało?

Fot. Pixabay

Źródło: Policja

Komentarze

Komentarze