Dziecko i Figura

Główna

CHŁOPIEC Z AUTYZMEM dostał ataku paniki w parku rozrywki! REAKCJA PRACOWNICY BYŁA NIESAMOWITA

To miał być wyjątkowy dzień dla Ralpha, 9-latka z autyzmem, który wspólnie z rodzicami wybrał się na cały dzień do parku rozrywki na Florydzie. Czekając na swoją kolej, chłopiec doznał ataku paniki. Rodzice są wdzięczni jednej z pracownic obiektu – dziewczyna nie pozostała obojętna na to co się dzieje, i swoim zachowaniem uspokoiła Ralpha.

Rodzice przyjechali z autystycznym chłopcem na Florydę aż z Nowego Jorku. Ralph pragnął zobaczyć atrakcję poświęconą jego ulubionemu bohaterowi z komiksów. Nagle dziecko poczuło się gorzej.

Widzieliśmy po zachowaniu syna, że atak się zbliża, ale z każdej strony byliśmy otoczeni przez duże grupy ludzi i nie mogliśmy odejść na bok – napisała za pośrednictwem mediów społecznościowych Lenore Koppelman, matka dziecka.

Reakcja pracownicy parku rozrywki była natychmiastowa. Jennifer Whelchel podeszła do krzyczącego i płaczącego Ralpha, a następnie położyła się obok niego na podłodze. Dzięki temu, pomogła mu się uspokoić i wyciszyć. Kilka minut później Ralph czuł się znacznie lepiej, więc Jennifer oprowadziła go po sklepie z pamiątkami i pozwoliła wybrać ulubioną zabawkę.

Mama chłopca jest poruszona zachowaniem pracowników, a przede wszystkim reakcją Jennifer. Postanowiła podziękować wszystkim pracownikom Universal Studios w swoim wpisie na Facebooku.

Kieruję tę wiadomość do wszystkich osób, które pracują w Universal Studios: Wiedzcie, że moja rodzina i ja dziękujemy wam z głębi serca. Wiem, że Ralphie też. To SŁODKIE DZIECKO, które po prostu zmaga się z pewnymi problemami (jak my wszyscy)(…)DZIĘKUJĘ za traktowanie go z TAKĄ życzliwością i cierpliwością. DZIĘKUJEMY waszym przełożonym i każdemu, kto was szkolił. Czuliśmy, że Ralph jest dla was najważniejszy- napisała Lenore.
Zdjęcie: Facebook
Źródło: o2, Facebook

 

  
Wyżej