Choć SZKODZI DZIECKU, okrzyknięto go “najlepszym ojcem”. ZOBACZ kontrowersyjny film

Kilka chwil wystarczyło, aby krótki film opublikowany w mediach społecznościowych stał się viralem. W ciągu 6 godzin uzyskał 1 mln wyświetleń. Wielu internautów uważa, że jego treść jest zabawna. Warto jednak dostrzec ważny szczegół, który sprawia, że materiał przestaje być śmieszny, a mężczyzna staje się nieodpowiedzialnym rodzicem.

Viral

Na filmie widzimy, jak ojciec spaceruje po sklepie między półkami i wieszakami, trzymając dziecko za kombinezon, w który jest ono ubrane, niczym torbę. Mężczyzna podpisał materiał w następujący sposób: “Noszenie torebki żony czy noszenie dziecka. Czasem tata zapomina, które jest które”.

Aktualnie liczba wyświetleń tego filmu wynosi ponad 1,5 mln i wciąż rośnie. Widać na nim, że dziecko jest zadowolone, o czym świadczy uśmiech na jego twarzy. Część internautów jest tego samego zdania – w komentarzach składają oni gratulacje ojcu, który – według nich – wymyślił świetną zabawę.

“Najlepszy tata na świecie” – napisał jeden z nich.

View this post on Instagram

so cute

A post shared by @ bitchstack on

Niebezpieczna zabawa

Jednak żaden z internautów nie zwrócił uwagi na to, że noszenie kilkumiesięcznego dziecka w ten sposób może mieć szkodliwy wpływ na stan jego zdrowia. Głowa i kręgosłup wciąż wymagają stabilizacji i podparcia. W tej pozycji zachodzi niebezpieczeństwo, że mięśnie albo kręgosłup ulegną uszkodzeniu (dziecko jest wygięte w łuk). Na dodatek chwila nieuwagi wystarczy, aby doszło do upuszczenia dziecka i bolesnego (przykrego w konsekwencjach) uderzenia główką o posadzkę.

Co sądzicie o zachowaniu ojca? Czy jego pomysł to naprawdę dobra zabawa, a może postąpił nieodpowiedzialnie?

Źródło: Instagram

Źródło filmu: Instagram

 

 

Komentarze

Komentarze