CHODAKOWSKA zdradziła, kiedy zostanie MAMĄ! Internautka: “Żal mi ciebie”

Ewa Chodakowska na swoim profilu w serwisie społecznościowym Instagram publikuje nie tylko relacje z obozów treningowych i propozycje zdrowych dań. Upublicznia zdjęcia męża i innych członków rodziny. Pod ostatnią fotografią rozgorzała dyskusja na temat rodzicielstwa.

Rodzina nr 1
Chodakowska opublikowała zdjęcie, na którym spaceruje z siostrzeńcami. Pod nim, oprócz komplementów pod adresem bliskich, napisała m.in.:

Zawsze uważałam, że rodzina jest najważniejsza i dodała: Praca pracą, projekty projektami, ale kiedy tylko one, moje dzieciaki, mają czas, rzucam wszystko, przekładam cały plan, wywracam kalendarz do góry nogami i jestem dla nich.

Wpis trenerki fitness stał się pretekstem do dyskusji na temat tego, dlaczego Chodakowska nie ma dziecka, czy i kiedy planuje je mieć.

Krytyka
Jedna z internautek napisała:

Wszystko super i piękne, cudowne życie prowadzisz. Aczkolwiek żal mi ciebie bardzo, gdyż jako kobieta w tak zaawansowanym wieku nie masz dzieci. To smutne.

Plany macierzyńskie
Ewa Chodakowska postanowiła się odnieść do tego komentarza:

Niech nie będzie ci mnie żal. Będę miała dzieci wtedy, kiedy chce. Nie wtedy, kiedy innym się wydaje, że powinnam – oto fragment jej wypowiedzi pod adresem internautki.

W dyskusji, którą zapoczątkowała internautka, wzięło udział wiele fanek Chodakowskiej. Włączyła się w nią również trenerka fitness.

Przy okazji zdradziła, kiedy planuje zacząć starać się o dziecko:

Może i chcę, ale jeszcze nie teraz. Myślę, że za 3 lata. Jest jakaś presja, zwłaszcza w Polsce, że kobieta około 40 lat to już za stara na dzieci. Ja uważam, że kobieta około czterdziestki staje się właśnie kobietą świadomą, dojrzałą emocjonalnie i gotową – napisała.

Ewa Chodakowska, Chodakowska w ciąży, trenerka fitness
Co sądzicie na temat odkładania macierzyństwa na później?

Zobacz też: Pokazała, jak BOLESNE mogą być STARANIA o dziecko. SZOKUJĄCE zdjęcie

Źródło: Plotek, Instagram
Źródło zdjęcia: Instagram

Komentarze

Komentarze