CHOROBA niszczy Tomasza Lisa! Przekazano straszne informacje!

Pod koniec ubiegłego roku Tomasz Lis trafił do szpitala. Mimo iż od tego czasu minęło już kilka tygodni, dziennikarz wciąż odczuwa piętno swojej choroby. Na najnowszym zdjęciu jest nie do poznania…

Trafił do szpitala

10 grudnia 2019 roku Tomasz Lis trafił na Oddział Intensywnej Opieki Medycznej szpitala w Olsztynie. Mimo iż placówka medyczna nie ujawniała, jaki jest jego stan zdrowia, bardzo szybko zaczęły się pojawiać pierwsze nieoficjalne informacje o chorobie dziennikarza.

Czy to był…?

Z czasem wyszło na jaw, że dziennikarz miał wylew, który, jak sam przyznał, „w kilka sekund zdemolował jego życie”. Mimo iż stan Tomka uległ już znacznej poprawie, Lis musiał od początku nauczyć się chodzić i wykonywać proste, codzienne czynności. Czy dziennikarz ma się już lepiej? Niestety, okazuje się, że…

choroba
Instagram

Niepokojące zdjęcie

W sieci ukazało się właśnie nowe zdjęcie Tomasza, które bardzo zaniepokoiło jego fanów. Widać na nim, że dziennikarz jest nie do poznania a choroba bardzo dała mu się we znaki.

Fotkę wrzuciła do sieci przyjaciółka Lisa – dziennikarka Katarzyna Kolenda-Zaleska, która odwiedziła go 12 stycznia w szpitalu. Przypomnijmy, że w dniu tym odbył się 28. Finał WOŚP.

Czytaj też: Fatalne wieści! Paweł Małaszyński jest w szpitalu z powodu…

Schudł i…

Podczas spotkania w szpitalu Tomasz i Kasia zrobili sobie wspólne zdjęcie. Widać na nim, że dziennikarz jest wyraźnie odmieniony. Schudł i wygląda na osłabionego.

„Wszyscy gramy i nawzajem się wspieramy. Już od wielu lat i tak będzie do końca świata i o jeden dzień dłużej!” – napisała Kolenda-Zaleska pod zdjęciem.

Pozostaje nam życzyć Tomkowi szybkiego powrotu do zdrowia i pełni sił!

Czytaj też: Alżbeta Lenska ZNÓW trafiła do szpitala! Jej stan jest…

choroba
Instagram

Źródło: Instagram

Zdjęcia: Instagram, YouTube

Komentarze

Komentarze