Chrissy Teigen przeszła operację usunięcia implantów piersi! SZOK, co wydarzyło się później…

Chrissy wykonała test ciążowy przed operacją usunięcia implantów piersi, ale wynik był fałszywie ujemny. Znana modelka i jej mąż John Legend zostaną już wkrótce po raz trzeci rodzicami!

Chrissy Teigen jest w ciąży

Chrissy Teigen ujawniła niedawno, że ​​spodziewa się trzeciego dziecka z mężem Johnem Legendem. Ciąża bardzo zaskoczyła modelkę, ponieważ tuż przed wykonaniem zabiegu usunięcia implantów piersi, Chrissy wykonała test ciążowy i chociaż wynik testu był ujemny, w rzeczywistości była ona we wczesnym stadium ciąży.

Musiała wykonać test

Była modelka Swimsuit Illustrated wykonała test ciążowy przed zabiegiem, co jest rutynowym krokiem, jeśli istnieje jakakolwiek szansa, że ​​pacjentka może być w ciąży. Test był fałszywie negatywny.

„Zrobiłam rutynowy test ciążowy, który robi się przed operacją. Wynik był negatywny, co było nieprawdą” – wyjaśniła przyszła matka trójki dzieci.

„Kilka tygodni po operacji ponownie zrobiłam test. Drugi test wypadł pozytywnie i potwierdził moją ciążę” – mówi Teigen.

Czytaj też: SZOK! „Dziewuchy Dziewuchom” propagują PICIE W CIĄŻY?!

Chrissy
IG

Regularnie robi testy ciążowe

Chrissy dodała, że regularnie wykonuje testy ciążowe. Modelka jest matką dwójki dzieci, 4-letniej Luny i 2-letniego Milesa, poczętych przy pomocy in vitro.

„Od wielu lat prawie co miesiąc robię testy ciążowe, modląc się, aby któregoś dnia dały wynik pozytywny. To tylko pobożne życzenia. Nigdy wcześniej nie miałam pozytywnych wyników testów” – zdradziła niedawno modelka dodając, że od wielu lat zmaga się z problemami z płodnością.

Czy kolejne dziecko Johna i Chrissy także zostało poczęte metodą in vitro? Tego nie wiadomo.

Źródło: Twitter

Zdjęcia: Instagram

Komentarze

Komentarze