Ciążowe zachcianki Małgorzaty Rozenek! Najbardziej pragnęła…

Małgorzata Rozenek-Majdan zostanie już wkrótce po raz trzeci mamą. Gwiazda i jej mąż Radosław Majdan oczekują przyjścia na świat synka. Czy prezenterka miała (lub nadal ma) jakieś zachcianki?

Rusza hit TVN-u

Kilka dni temu Małgorzata pojawiła się na prezentacji wiosennej ramówki TVN-u. Już niedługo zobaczymy ją bowiem w kolejnej edycji popularnego show „Projekt Lady”. Gwiazda zrobiła prawdziwą furorę pojawiając się na czerwonym dywanie w eleganckiej czarnej kreacji z ręcznie naszywanymi gwiazdami. Wokół Małgosi momentalnie pojawili się dziennikarze, którzy liczyli na choć kilka słów wywiadu. Wiadomo też…

Czytaj też: Małgorzata Rozenek poleciała w TAKICH WARUNKACH do Nowego Jorku! NARAZIŁA DZIECKO?

zachcianki
Instagram

Ciążowe zachcianki Małgosi

Portal Pomponik zapytał prezenterkę o jej ciążowe zachcianki. Okazuje się, że Małgosia na początku ciąży najbardziej pragnęła…

Miałam na początku – drugi, trzeci miesiąc – straszną ochotę na popcorn. Było to dla mnie bardzo dziwne, bo ja nie jem popcornu nigdy, mógłby dla mnie nie istnieć. A w ciąży to się zmieniło. Lubiłam zapach popcornu. I miałam takie dwa, trzy tygodnie, gdzie Radzio jeździł po taki organiczny, beztłuszczowy popcorn i mi przywoził. Musiałam codziennie zjeść całą michę” – powiedziała portalowi Małgosia.

zachcianki
Unsplash
zachcianki
Instagram

Cztery nazwiska

Trzeci synek Małgorzaty przyjdzie na świat w czerwcu. Wiadomo już, jakie będzie nosił imię – Edward Kostrzewski-Bukaczewski-Rozenek-Majdan.

Co sądzicie o nadawaniu dziecku aż tylu nazwisk? Też byście dali swojemu potomkowi aż cztery nazwiska?

Czyta też: Małgorzata Rozenek bardzo TO przeżyła! Fani ją pocieszają!

zachcianki
Instagram

Źródło: Pomponik

Zdjęcia: Instagram, Unsplash

 

Komentarze

Komentarze