Ciemne chmury nad związkiem Meghan i księcia Harry’ego! Rozstanie wisi w powietrzu?

Dawna kochanka księcia Andrzeja twierdzi, że Sussexowie nie będą już długo małżeństwem. Ich rozstanie nadchodzi wielkimi krokami. Kobieta twierdzi, że już wcześniej przewidziała wyprowadzkę Meghan Markle do Stanów Zjednoczonych.

Przepowiednie byłej kochanki

Lady Victoria Hervey przed laty była związana ze skompromitowanym księciem Andrzejem. Teraz kobieta ujawnia szokujące informacje na temat małżeństwa Meghan Markle i księcia Harry’ego. Kobieta obserwowała jak rodziło się uczucie między księciem a Amerykanką. Dziś mówi o swoich wrażeniach z początkowego etapu znajomości Meghan i księcia Harry’ego. W rozmowie z magazynem Closer powiedziała:

Myślę, że za szybko się pobrali, te zaloty trwały zbyt krótko. Ja po prostu nie widzę szans na to, by to małżeństwo przetrwało. Pamiętam, jak tuż przed ich ślubem pomyślałam, że się pobiorą i będą mieć kilkoro dzieci. Jednak Meghan będzie w końcu chciała żyć w Ameryce”

Akurat to sprawdziło się co do słowa. Meghan i książę Harry spodziewają się drugiego dziecka. Zmienili też miejsce zamieszkania. Przenieśli się do Stanów Zjednoczonych.

Krótka znajomość, szybki ślub

Amerykanka i książę Harry poznali się w lipcu 2016 roku. Już w listopadzie 2017 roku, para ogłosiła swoje zaręczyny. Natomiast ślub odbył się w maju 2018 roku. Para znała się niespełna dwa lata. Natomiast w styczniu ubiegłego roku Sussexowie ogłosili, że opuszczają rodzinę królewską. Wybrali życie w Stanach Zjednoczonych. Jak podkreśla lady Victoria Hervey wszystko potoczyło się zbyt szybko. Według niej małżeństwo wkrótce się rozpadnie. Czy kobieta ma rację?

 

Źródło: Super Express

Zdjęcia: Facebook

Komentarze

Komentarze