Cierpisz na HEMOROIDY? Wypróbuj TEJ ROŚLINY i zapomnij o problemie!

Hemoroidy to wstydliwa choroba wielu Polaków. Leczenie ich jest dość skomplikowane i nie zawsze skuteczne. Są częstym problemem osób, które mają siedzący tryb życia. Na żylaki odbytu uskarżają się również kobiety w zaawansowanej ciąży oraz te, które niedawno miały za sobą poród. Jak sobie poradzić z tym nieprzyjemnym problemem?

Okazuje się, że z leczeniem hemoroidów świetnie radzą sobie liście poziomki. Roślina ta pełna jest flawonoidów, rutyny, kwercetyny, kwasów organicznych oraz soli mineralnych. Ma działanie odkażające, zdecydowanie przyspiesza gojenie ran. Może być zbawienna dla osób borykających się z zapaleniem sromu i żylakami odbytu.

Liście poziomki mają działanie przeciwzapalne. Zapobiegają powstawaniu zakrzepów. Kobiety, które notorycznie zmagają się z zapaleniem pochwy i cewki moczowej powinny pić napar z suszonych liści tej rośliny.

W jaki sposób przygotować napar na bazie liści poziomki?

1 łyżkę świeżych lub suszonych liści poziomki (muszą być one posiekane lub pokruszone) 200 ml wrzątku. Przykryj małym talerzykiem i odczekaj około 15 minut zanim wypijesz napar.

Zobacz też: ZOBACZ KONIECZNIE kiedy powinieneś zażyć … tran!

Źródło: Youtube

Źródło zdjęcia: pixabay.com

Komentarze

Komentarze